пр. В. Лобановського 6А, офіс 145

UA

RU
Сертифіковані викладачі англійської мови, які працюють за єдиною комунікативною методикою, заснованою на матеріалах Cambridge University Press
Мають досвід з підготовки до Кембриджських екзаменів (Young Learners, A2 Key-C2 Proficiency), більшість з них є міжнародними екзаменаторами
Індивідуальний підхід до кожного студента, креативні заняття в школі або online
Викладач англійської мови використовує методи оцінки знань студентів, тим самим мотивуючи їх до навчання і свідомого відношенню до вивчення мови

Наш STAFF

Наш дружній колектив професіоналів складається з українських й іноземних спеціалістів, кваліфікація яких підтверджена сертифікатами міжнародного зразка Cambridge Assessment English. Більшість викладачів англійської мови є офіційними екзаменаторами міжнародного центру Cambridge Assessment English Qualifications. Викладачі англійської мають великий досвід у підготовці до міжнародних іспитів TKT та Cambridge English Qualifications.
Наші фахівці – професійні лінгвісти та висококваліфіковані педагоги, які допоможуть вам якісно й ефективно отримати знання щодо лексичних і граматичних структур англійської мови, а найголовніше – застосувати ці знання в життєвих ситуаціях. Впроваджуючи нові техніки та підходи щодо вивчення мови, маючи чималий досвід у навчанні дітей, підлітків і дорослих, викладачі допомагають отримати не тільки гарні результати у вивченні мови, а також підтримку, нових друзів і незабутні спогади в Cambridge Club!

У чому секрет успіху викладачів і студентів?

Важко не погодитися із твердженням:
‘’Щоб викладач англійської мови гарно працював, він має бути гарно підготовленим’’.
У нашому центрі ми завжди віддаємо перевагу якісній освіті, тому наші викладачі систематично підвищують свій професійний рівень, відвідують семінари, проводять внутрішні тренінги, вебінари, складають іспити, обмінюються досвідом з колегами.
Поєднуючи різні підходи у викладанні англійської мови (Task-based learning, Test-Teach-Test, Guided discovery, Functional та Lexical Approaches), викладачі застосовують індивідуальний підхід до кожного студента, підбирають різні види оцінювання їхніх досягнень, щоб мотивувати студентів до подальшого вивчення мови та розвитку комунікативних навичок.
Методика викладання, яку впроваджують наші викладачі, заснована на матеріалах видавництва Cambridge University Press, які безпосередньо готують до іспитів, що дозволяє студенту заощадити свій час і гроші.

Розкажи про цей сайт друзям!