пр. В. Лобановського 6А, офіс 145

UA

RU

П'ять фактів про Cambridge Club

1

Наш основний слоган – On the way to perfection! Ми любимо розвиватися та ставати кращими для наших студентів, тому постійно знаходимося у процесі вдосконалення як навчального процесу, так й організації міжнародних іспитів.

2

Кваліфікований викладацький колектив. Наші викладачі також не стоять на місці. Щороку кожен наш викладач проходить підвищення кваліфікації у вигляді семінарів, тренінгів, міжнародної сертифікації. Багато хто вже отримав почесне звання – міжнародний усний екзаменатор.

3

Малочисельні групи – заняття у групах до 8 осіб є значно комфортнішими та результативнішими, ніж у тих, де більше 8, адже вчитель має змогу приділити кожному студенту достатньо уваги.

4

Інтегрована підготовка до іспитів Cambridge English Qualifications – кожен наш курс для дітей, підлітків чи дорослих містить у собі підготовку до іспитів Cambridge English, що значно заощадить ваш час та кошти.

5

Ми — один із найбільших екзаменаційних центрів Cambridge English Authorized Centre. У цьому році понад 2500 кандидатів складали міжнародні іспити Cambridge English з нами. Ми приймаємо іспити в Києві та по всій Україні.

Переваги вивчення англійської в школі Cambridge Club

Cambridge Club – найкраща школа англійської мови в Києві. Ми вважаємо, що новаторські підходи в організації уроків – це важливо, але тільки за умови міцної та фундаментальної основи.
Кожен курс нашої школи англійської включає в себе підготовку до міжнародних іспитів Cambridge Assessment English, тому вам не знадобиться додатково витрачати на це час. Після закінчення рівня ви зможете скласти міжнародний іспит Cambridge Assessment English (YLE, A2 Key, B1 Preliminary, B2 First, C1 Advanced, C2 Proficiency, TKT etc). Саме цей симбіоз сильних сторін класичного підходу до вивчення англійської та використання сучасних методів навчання виділяють нашу школу англійської мови, роблять її гідним вибором для тих, хто хоче вивчити мову швидко і з помітним результатом.
Викладачі нашої школи англійської мови також постійно розвиваються, прагнуть удосконалювати свої знання та навички. Усі викладачі обов’язково мають диплом магістра філології та безліч міжнародних сертифікатів. Ми не тільки розвиваємося самостійно, але і прагнемо ділитися своїми знаннями з колегами. Ми проводимо тренінги та семінари для колег із загальноосвітніх установ, з якими ми співпрацюємо в рамках авторизованого екзаменаційного центру, Cambridge Assessment English Authorised Centre, UA037.

Навчальний процес вивчення англійської мови

У навчальному процесі ми застосовуємо традиційну комунікативну методику, котра включає в себе вивчення 4 аспектів англійської мови – читання та вживання англійської мови, письмо, аудіювання та говоріння. Основною метою наших курсів є навчити кожного студента застосовувати свої знання в різних сферах життєдіяльності, а саме: подорожуючи закордон, під час вступу у вищі навчальні заклади, імміграції, пошуку роботи тощо.
В англійській, як і в будь-якій іншій мові, є рівні. Ми дотримуємось міжнародних стандартів вивчення мови, тому ділимо рівні за шкалою CEFR (Common European Framework of Reference). Згідно CEFR, є всього 6 рівнів у кожній мові від А1 до С2. На засвоєння кожного із цих рівнів рекомендовано від 120 до 200 академічних годин. Кожен наш курс складається з саме такої кількості годин.
Закінчивши кожний курс, ви маєте змогу скласти міжнародний іспит відповідного рівня й отримати сертифікат, що визнається у всьому світі та не має строку придатності.
Навчання хоча є досить академічним, проте з нашими креативними викладачами ви точно не занудьгуєте у класі, адже ми використовуємо інтерактивні та комунікативні ігри як для дітей, так і для дорослих, автентичні відео й аудіо-матеріали, а також проводимо розмовні клуби з носіями мови з різних англомовних країн.
За часів початку пандемії COVID-19, ми оперативно перевели всі заняття на платформу Zoom і, разом з нашими учнями, успішно пройшли локдауни. З початком війни наша команда продовжила освітній процес і прилаштувала його до цих умов.

Екзаменаційний центр Cambridge Assessment English Authorized Centre UA037

Екзаменаційний центр займається організацією та проведенням міжнародних іспитів Cambridge English Qualifications у Києві та по всій Україні. Наша партнерська мережа підготовчих центрів налічує понад 50 центрів. Ми є одним з найбільших екзаменаційних центрів України. Щороку ми приймаємо іспити в понад 2500 кандидатів. У нашому центрі ви зможете отримати розгорнуту консультацію щодо підготовки до іспитів, рекомендації щодо формату іспиту, строків реєстрації тощо.

Тренінговий центр для викладачів англійської мови

3 роки тому на базі школи англійської мови був створений окремий напрямок – Тренінговий центр для викладачів англійскої мови. Його основна мета – надати кожному викладачеві англійської мови можливість вдосконалюватися в методиці викладання, обмінюватися досідом із колегами, а також підвищувати та підтримувати свій мовний рівень. Найпопулярніші курси для викладачів – це підготовка до міжнародного вчительського іспиту TKT (Teaching Knowledge Test). У минулому році Cambridge Club Training Centre отримав ліцензію Міносвіти на проведення курсів підвищення кваліфікації викладачів за програмою “Від теорії до практики”.

Школа англійської мови для дітей

Школа англійської мови Cambridge Club для дітей спеціально розробила адаптовані курси. Заняття проходять в ігровій формі, що підвищує інтерес маленьких учнів до предмету і дає можливість вивчити розмовну англійську мову на рівні, що найбільш відповідає віку. Інтерактивні уроки побудовані таким чином, щоб не дати дитині втомитися, але при цьому активно залучити її в навчальний процес.
Школа англійської Cambridge Club у Києві надає послуги так, щоб після закінчення курсу батьки були впевнені, що гроші витрачені на освіту не дарма — і вони можуть пишатися своїми дітьми, які з легкістю застосовують нові знання в побуті і тішать оцінками з предмету у школі. Наприкінці навчального року ми рекомендуємо скласти дитячий іспит Cambridge Assessment English YLE і підтвердити рівень знань міжнародним сертифікатом.

Школа англійської мови в Солом’янському районі Києва

Школа англійської мови розташована в Солом’янському районі міста Києва, що дає можливість відвідувати її мешканцям різних районів столиці завдяки відмінній транспортній розв’язці. Дорога до школи Cambridge Club з центру займає не більше 20 хвилин.
Також одним із напрямків школи англійської в Солом’янському районі Києва є Тренінговий центр для викладачів. Ми пропонуємо низку тренінгів, спрямованих на підготовку до міжнародних іспитів, а також різні тренінги спрямовані на те, щоб удосконалити й урізноманітнити ваші уроки

Відгуки учнів про школу англійської мови Cambridge Club

Ознайомитися з відгуками учнів про нашу школу англійської мови Cambridge Club ви можете в нашому Google Business. Ми пишаємося нашою репутацією, а відгуки про нашу школу говорять самі за себе.

Розкажи про цей сайт друзям!