пр. В. Лобановського 6А, офіс 145

UA

RU
Малочисельні групи до 8
осіб та затишні учбові класи
Професійний викладацький склад
із міжнародними сертифікатами
Додаткова практика мови
у розмовних клубах
Можливість скласти пробний
міжнародний іспит безкоштовно

ОСОБЛИВОСТІ КУРСІВ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ У КИЄВІ

Навчальні програми нашої школи розраховані на різний рівень володіння мовою і передбачають її вивчення як для загальних потреб, так і з певною специфічною метою. Слухачі наших курсів англійської можуть вивчати її для:

 • складання ЗНО і ДПА у школі;
 • вступу до закордонних навчальних закладів;
 • професійного спілкування у різних сферах;
 • удосконалення навичок усного спілкування;
 • використання мови під час подорожей чи ділових контактів;
 • власного саморозвитку та задоволення.

Після завершення курсів англійської мови у нашій школі випускники мають нагоду скласти міжнародний екзамен і отримати сертифікат Кембріджського університету. Він є підтвердженням володіння англійською мовою на певному рівні та визнається у будь-якій країні світу.

Ми пропонуємо один із найбільших виборів навчальних програм курсів англійської мови у Києві. Серед них, насамперед, програма загального вживання мови, що передбачає навчання спілкуванню у типових ситуаціях мовлення.

Ми також пропонуємо програми вивчення ділової англійської мови, курси для дітей, підлітків та дорослих, англійську для юристів, бізнесу, а також дистанційне навчання на платформі SKYPE. Бажаючі можуть обрати індивідуальні програми навчання, які розробляються із врахуванням потреб кожного учня. Якщо раніше ви вивчали іншу іноземну мову, або ваш рівень низький, ви маєте нагоду відвідувати курси для дорослих з нуля.

У навчальному процесі використовуються сучасні аутентичні засоби Кембріджського університету, створені носіями мови.

 • ефективні навчальні програми, що передбачають інтенсивне оволодіння лексичними та граматичними структурами;
 • досвідчені викладачі, які мають міжнародні сертифікати;
 • використання сучасної методики навчання;
 • комфортні умови та зручний розклад;
 • забезпечення цілеспрямованої підготовки до складання всіх видів екзаменів;
 • можливість обрання дистанційної форми навчання;
 • індивідуальний підхід до потреб та цілей кожного учня;
 • доступна вартість навчання та гнучка система знижок.

Для того, щоб детальніше ознайомитися із методами нашого навчання, запрошуємо відвідати пробне безкоштовне заняття. Наші менеджери дадуть відповідь на ваші запитання та ознайомлять із особливостями навчального процесу.

Ціна на курси англійської мови вказана на сайті.

Чому нас обирають?

Наші тренери

працювали як вчителі англійської закордоном і можуть порівняти реалії «тут» і «там»

Ми не боїмося

залучати до тренерства молоді таланти, які добре обізнані із технологіями та ще досі залишаються дітьми у душі

Ми маємо досвід

роботи як у державних закладах освіти, так і приватних курсах, як в університетах, так і у школах

Відгуки

Iryna Valevska
Iryna Valevska
Дуже подобається навчання в Cambridge Club. Ось відгук моєї доньки. Я навчаюсь в Cambridge Club вже третій рік. Вперше я прийшла в 5 класі. За два роки навчання мій рівень англійської мови значно покращився завдяки викладачам. Велика вдячність моєму викладачу Вікторії, яка дуже цікаво та змістовно проводить уроки (як офлайн так і онлайн) та додає мені впевненості. В Cambridge Club на період літніх канікул проводяться розмовні курси, завдяки яким закріплюються (не забуваються😊) знання здобуті протягом року. Завжди можна замовити індивідуальні заняття по необхідності.Для підтвердження досягнутого рівня мої батьки запропонували мені здати екзамен А2 Кey .Зареєструвавшись та зробивши замовлення на сайті (зареєструватись обов’язково треба завчасно) я не просто чекала свого дня, я повторювала пройдену програму та консультувалась з викладачем. Це перший серйозний екзамен в моєму житті, я дуже хвилювалась. Я згадала всі пройдені теми і намагалась швидко та зрозуміло відповідати на поставлені питання. Особливу увагу займає Speaking , так як там я спілкувалась не тільки з викладачем, а ще й з таким самим слухачем як і я. Результат екзамену прийшов спочатку на електронну адресу, а потім поштою. Я та мої батьки дуже задоволені результатом, він виявився кращим ніж я думала. Зараз я навчаюсь в групі В1+ і можу з впевненністю сказати, що навчаючись в Cambridge Club досягну ще вищого рівня та буду здавати наступні екзамени. Відгук в Google Maps
Надія Джус
Надія Джус
Уся команда вчителів англійської мови нашої школи проходила курси підвищення кваліфікації у Cambridge Club. Курс був складений відповідно до нашого запиту. Програма насичена, без ‘води’, кожен пункт програми був закріплений практичними навиками одразу ж на занятті. Усі викладачі висококваліфіковані та допомагали нам з практичними порадами, які дійсно працюють. Щиро дякуємо за отримані знання! Обов’язково ‘прийдемо’ ще 🙂 Відгук в Google Maps
Віка Григоренко
Віка Григоренко
Займаюся вже пару років у школі, і відслідковую помітний прогрес в вивченні англійської мови. Атмосфера у школі приємна для вивчення мови, дружні викладачі та цікаві заняття Відгук в Google Maps
Катерина Комаровська
Катерина Комаровська
Дочка другий рік в літній період відвідує розмовний клуб онлайн, вона задоволена спілкуванням, завжди на позитиві, обговорюються цікаві теми. Клуб дозволяє і на канікулах без особливої напруги та з гарним настроєм покращувати знання мови. Відгук в Google Maps
Світлана
Світлана
Син відвідував літній розмовний курс дистанційно. Вчителька Катерина кваліфікована, гарно готується до уроків, атмосфера приємна та невимушена. Синові дуже сподобалося, сподіваємося, що зможемо відвідувати розмовний курс протягом учбового року, як додаток до шкільноі програми. Відгук в Google Maps
Sergii Zhadan
Sergii Zhadan
Донці дуже сподобалися літні розмовні курси у дистанційному форматі. Довільне спілкування, без підручників, певні елементи змагальності між учнями, цікаві і різноманітні теми. І звісно, дуже корисно для навичок спілкування. Відгук в Google Maps
Людмила Якубовская
Людмила Якубовская
Мій син займається в цій школі вже два роки. За цей час він набагато підвищив свій рівень навчання у середній школі, школа супер, син із задоволенням навчається, викладачі чудові) Відгук в Google Maps
Даша Харламова
Даша Харламова
Доволі довго займаюся англійською саме в цьому центрі, тому можу сказати, що це неймовірно круті й атмосферні уроки, які надихають вчитися далі і покращувати свої знання. Рекомендую! Відгук в Google Maps
Анастасія Коржук
Анастасія Коржук
Відвідую Cambridge Club вже майже два роки, дуже задоволена Відгук в Google Maps

Зв'язатися з нами

Заповніть заявку та ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

Інтенсивні заняття, швидкий прогрес: курси англійської мови у Києві

Знання англійської вже давно сприймається як норма, тим більше для жителів Європи. Світ глобалізується, і курси англійської мови стають все більш необхідними. Україна – частина Європи. Ми успішно інтегруємося в англомовний контент. Тепер від знань мови залежать не тільки навчання, подорожі та кар’єра, але й повсякденне життя. Ми купуємо товари з Європи, користуємось англомовними застосунками. В наших кінотеатрах навіть планують показувати фільми мовою оригіналу.
Якщо ви шукаєте курси англійської мови в Києві, звертайтесь в Cambridge Club. Тут створені всі умови, щоб зануритися в мовне середовище. Це стає можливим завдяки старанням досвідчених викладачів та навчанню за системою Кембридзького університету. Навчальний процес побудовано таким чином, щоб студенти глибоко засвоїли мову та могли одразу почати використовувати свої знання.
Курси англійської мови в Києві – який варіант навчання обрати
Обирайте, ретельно зваживши, для яких цілей вам потрібна англійська. Не існує універсального варіанта, який підходить всім, тому що кожен потенційний студент має певний рівень володіння мовою, власні потреби та цілі. Cambridge Club знає, що запропонувати для різних категорій учнів. Кожен курс має свої особливості та переваги. Але всі вони схожі в одному – гарантують глибокі знання та почуття впевненості.
Що ж саме пропонує Cambridge Club:
 1. Розмовний клуб – можливість вчитися в неформальній атмосфері для практики розмовної мови в невеликих групах до 12 осіб. Метою є розвиток впевненості, покращення навичок спілкування. А ще тут ви можете знайти нових друзів, бо у невимушеній приємній атмосфері легко зав’язуються нові знайомства.
 2. Для бізнесу – ці курси англійської мови спрямовані на діловий контекст. Охоплюють теми, пов’язані з професійною комунікацією, бізнес-листуванням, презентаціями. Потрібний рівень чинних знань — В1-С2.
 3. Для дітей – адаптовані до їхніх вікових особливостей. Заняття включають ігри та інші інтерактивні методи. Чим раніше дитина починає навчання, тим краще засвоює матеріал.
 4. Для підлітків – розроблені за програмою, де не передбачено перекладу. Тож діти починають думати англійською. По закінченню курсу вони готові до іспитів за програмою Cambridge Assessment English.
 5. Для дорослих –допоможуть вивчити мову з нуля або ж підтягнути знання до потрібного рівня.
 6. Індивідуальні курси – дадуть викладачу можливість зосередитись на одній людині. Підходять для тих, кому потрібна підвищена увага та власний графік занять, що не прив’язаний до групи.
Кожен курс дає змогу поглибити знання та підготуватися до успішного проходження міжнародних іспитів.
Навчаємо студентів англійському без стресу
Наші курси англійської мови (Київ) розроблені для практичного використання отриманих знань одразу на заняттях. Ми створюємо середовище, яке спонукає починати думати англійською та підвищує мотивацію. На курсах завжди багато практики у формі ведення діалогу, моделювання ситуацій, які сприяють підвищенню навичок спілкування. Завдяки цьому зникає страх розмовляти англійською та підвищується рівень знань.
Викладачі курсів підтримують, спрямовують та корегують студентів у спілкуванні та виконанні завдань. Наші методи навчання вже допомогли багатьом українцям безболісно вивчити англійську мову та граматику.

Розкажи про цей сайт друзям!

school_img