пр. В. Лобановського 6А, офіс 145

UA

RU

Група

15 людей
15

Тривалість

12 годин - Module 2,3
Тривалість

Рівень

B1-С2
Рівень

Вік

18-99 років
Вік

Вартість

2000
₴ / місяць
Вартість
Деталі

Підготовка до ТКТ 

Іспит ТKT (Teaching Knowledge Test) – це іспит з методики викладання англійської мови, який підходить для всіх викладачів іноземної мови. Результати цього іспиту визнають багато вищих та середніх навчальних закладів Великобританії, США, наприклад, Anglia Ruskin University, Coventry University, Bloomsbury International, Liverpool International Language Academy, Texas Weslayan University, Language Studies International – New York і т.д. *Міністерство Освіти та Науки України (Лист № 1/9 – 495 від 26.09.2014 р.)

2,3 модуль

25.11 – 28.12 (суботи: 10:00 – 12:00)
25.11 10:00 – 12:00 Planning and preparing a lesson or sequence of lessons.
09.12 10:00 – 12:00 Selections and use of resources and materials.
16.12 10:00 – 12:00 TKT Module 2 review. Mock examination.
23.12 10:00 – 12:00 Teachers’ and learners’ language in the classroom.
26.12 10:00 – 12:00 Classroom management.
28.12 10:00 – 12:00 Mock examination Module 3. FAQ. Certification.

Вартість курсу: 2000 грн.

Курс підготовки проходить онлайн, на платформі Zoom.

Таблиця демонструє вміння та навички володіння англійською мовою молодшими школярами на рівнях Pre A1, A1 і A2 згідно зі стандартами CERF
Listening and Speaking
Reading and Writing
A2
120-139
Розуміють інструкції, що складаються з двох і більше речень. Розуміють на слух прості описи предметів, людей та дій. Розуміють прості розмови на повсякденні теми. Вміють ставити прості запитання на повсякденні теми. Вміють розповідати короткі, прості історії за допомогою малюнків або власних ідей. Вміють робити прості описи предметів, малюнків і дій. Вміють коротко розповісти про події в минулому.
Розуміють прості описи предметів, людей і дій. Розуміють прості, короткі історії, що складаються з розповідних речень. Читають і розуміють короткі тексти, що містять кілька незнайомих слів. Вміють з’єднувати фрази і речення за допомогою сполучників and, because і then. Вміють створювати письмово прості описи предметів, малюнків і дій. Вміють створювати письмово коротку, просту історію за допомогою малюнків або власних ідей.
A1
100-119
Розуміють на слух дуже прості діалоги на знайомі теми за допомогою малюнків. Розуміють на слух дуже прості описи людей і предметів. Вміють висловлювати згоду та незгоду зі співрозмовником, використовуючи короткі фрази й речення. Вміють відповідати на запитання на знайомі теми, використовуючи прості фрази та речення. Вміють створювати прості описи предметів, малюнків і дій. Вміють розповідати дуже прості історії за допомогою малюнків. Вміють запитати How are you? а також ставити запитання на теми Звички і Вподобання.
Розуміють прості знаки і оголошення. Вміють читати і розуміти короткі, прості тексти, що містять фактичну інформацію, за допомогою малюнків. Вміють читати і розуміти короткі, прості оповідання на знайомі теми за допомогою малюнків. Вміють писати фрази і речення за допомогою малюнків і на знайомі теми. Вміють писати прості речення про себе. Вміють писати короткі, прості речення про вподобання.
Pre A1
Below 100
Розуміють на слух літери англійської абетки. Розуміють на слух прості інструкції у вигляді коротких, простих фраз. Розуміють на слух прості запитання про себе – ім’я, вік, улюблені речі або повсякденні дії. Розуміють на слух дуже прості описи людей – ім’я, стать, вік, настрій, зовнішність або що вони роблять. Розуміють на слух дуже прості описи предметів – скільки, колір, розмір і місце. Розуміють дуже короткі розмови із використанням знайомих питань і відповідей. Вміють називати знайомих людей і предмети – сім’я, тварини, школа і предмети домашнього вжитку. Вміють створювати базовий опис предметів і тварин – скільки, колір, розмір і місце. Вміють відповідати на дуже прості запитання одним словом або так/ні.
Рівні A1-B2 згідно з CEFR (загально-європейська шкала оцінювання)
Навичка А1 А2 B1 B2
Аудіювання
Впізнає знайомі слова і базові вирази про себе, свою сім’ю та безпосереднє оточення при умові, що люди розмовляють повільно і чітко.
Розуміє вирази і загально вживані слова, що мають безпосереднє відношення до повсякденного життя – базова інформація про себе і сім’ю, покупки, місцева географія, робота. Вміє визначити загальну тему обговорення при умові, що розмова проводиться повільно і чітко. Розуміє загальний зміст коротких чітких простих повідомлень і оголошень.
Розуміє загальний зміст чіткої стандартної розмови на знайомі теми – робота, навчання, дозвілля тощо. Розуміє загальний зміст багатьох радіо- або телепрограм на теми особистих або професійних інтересів при умові, що програма відтворюється повільно і чітко.
Розуміє розширену розмову і достатньо складні репліки у дискусії на знайомі теми. Розуміє телевізійні новини і програми про поточні події , а також більшість кінофільмів, в яких вживаються стандартні діалекти.
Читання Розуміє знайомі назви, слова і дуже прості речення, наприклад, в оголошеннях і на вивісках.
Читає короткі прості тексти, наприклад, короткі прості особисті листи і емейли. Вміє знаходити спеціальну, передбачувану інформацію у простому повсякденному матеріалі – оголошення, проспекти, меню і розклади.
Розуміє тексти, що здебільшого складаються із загально вживаних виразів повсякденного вжитку або на теми, пов’язані з роботою. Розуміє опис подій, вирази ставлення і вислови бажання в особистих листах.
Читає статті і репортажі про сучасні проблеми, в яких автори висловлюють свою думку.Розуміє сучасну літературну прозу.
Говоріння Бере участь у простій розмові, при умові, що співрозмовник готовий повторювати або перефразовувати. Ставить запитання і відповідає на запитання на знайомі теми та у випадку безпосередньої необхідності. Використовує прості речення для опису місця проживання і знайомих людей.
Бере участь у розмові, що включає простий і прямий обмін інформацією на знайомі теми і діяльність. Підтримує дуже короткі розмови, що потребують обміну інформацією (прохання, запрошення, власна думка і ставлення). Використовуючи серію виразів і речень, вміє описати простими словами сім’ю та інших людей, житло, освіту, теперішню або попередню роботу.
Бере участь у розмовах, що виникають під час подорожей до країн, де розмовляють мовою, що вивчається. Бере участь у непідготовленій розмові на знайомі теми, а також на теми особистих інтересів і повсякденного життя – сім’я, хоббі, робота, подорожі і поточні події. Поєднуючи вирази простим способом, вміє описувати події, бажання, сподівання і амбіції. Вміє коротко пояснити власну думку і плани. Вміє розповісти історію або переказати зміст книги або фільму і висловити свою думку.
Бере участь у непідготовленій розмові, виявляючи швидкість і правильність у використанні мовних структур. Бере активну участь у дискусіях на знайомі теми, висловлюючи і підтримуючи власну думку. Робить чіткі детальні описи на різноманітні знайомі теми. Вміє обґрунтувати власну думку на знайому тему.
Письмо
Пише короткі прості листівки або емейли. Вміє заповнювати форми із застосуванням особистої інформації. Вміє писати прості окремі вирази і речення.
Пише короткі прості нотатки, повідомлення і емейли на теми, що мають безпосереднє відношення до повсякденного життя. Вміє писати особистого листа, наприклад, лист-подяка.
Пише особисті листи з описом власного досвіду і вражень. Вміє писати простий зв’язний текст на знайомі теми або теми особистих інтересів.
Вміє писати листи з визначенням важливості подій і власного досвіду. Вміє писати чіткий детальний текст на знайомі теми. Вміє писати ессе або звіт з викладенням інформації або обґрунтуванням власної думки.

Загальні положення

1. Школа Cambridge Club надає послуги з навчання англійської мови дітям шкільного віку та дорослим. Навчання відбувається у групах зі встановленою кількістю студентів (кількість студентів у групі зазначається в договорі та не може змінюватися протягом академічного року) й індивідуально.
2. Заняття проходять на території школи згідно з розкладом. Розклад занять у групах не може змінюватися протягом курсу. Розклад індивідуальних занять може змінюватися за згодою обох сторін.
3. Виконання домашніх завдань є невід’ємною складовою навчального процесу і впливає на прогрес студента в навчанні. Школа наполегливо рекомендує виконувати домашні завдання.
4. Гаслом нашої школи є «Довіра. Повага. Професіоналізм.», тому ми закликаємо довіряти професіоналізму наших викладачів і поважати їхню працю. Зауваження щодо роботи викладацького складу, а також інших організаційних питань приймає адміністрація школи.
5. Школа не несе відповідальності за особисті речі студентів і відвідувачів. Просимо не залишати цінні речі без нагляду!

Правила навчання у школі

1. Перед початком навчання студент проходить вступне тестування для визначення рівня, за яким ми рекомендуємо навчатися. Тестування складається з письмової й усної частин. Проходження тестування на території школи або у присутності представника школи є обов’язковим. У разі неможливості пройти тестування у школі, ми надсилаємо тест електронною поштою. У такому випадку школа не несе відповідальності за некоректне визначення рівня.
2. Після визначення рівня студент обирає розклад занять і розпочинає навчання у групі або індивідуально. Студент також отримує інформацію щодо низки навичок і знань, на які він може розраховувати після проходження курсу. Виконання домашніх завдань і дотримання рекомендацій викладача є безперечною умовою успішності!
3. Після закінчення курсу студент отримує сертифікат школи (при умові складання фінального тесту не нижче 60%). У сертифікаті зазначається рівень володіння мовою і курс, який студент провчився. За бажанням студент може обрати складання міжнародного іспиту для того, щоб підтвердити визначений рівень (обов’язково за рекомендацією викладача).
4. Підготовка до міжнародних іспитів Cambridge Assessment English є інкорпорованою в навчальний процес. Важливо! Школа не несе відповідальності за незадовільні результати міжнародного іспиту у випадку недотримання рекомендацій викладача й у випадку нерегулярного відвідування занять!
5. Перед початком курсу студент має придбати комплект навчальних підручників. Додаткові матеріали не оплачуються (за виключенням художньої літератури). Школа не робить копій підручників й аудіо-/відео-матеріалів, таким чином наслідуючи традиції європейських цінностей у сфері заборони піратства.
6. Оплата за навчання здійснюється до початку курсу. Умови і сума сплати зазначено в договорі. Несвоєчасна плата за навчання є підставою для недопущення до занять!

Правила поведінки у школі

1. Не дозволяється палити, розпивати алкогольні та слабоалкогольні напої на території школи!
2. Під час занять не дозволяється використовувати жувальну гумку!
3. Не дозволяється вживати ненормативну лексику на території школи!
4. Вітається гарний настрій, посмішка та влучні жарти!

Відгуки

Даша Харламова
Даша Харламова
Доволі довго займаюся англійською саме в цьому центрі, тому можу сказати, що це неймовірно круті й атмосферні уроки, які надихають вчитися далі і покращувати свої знання. Рекомендую! Відгук в Google Maps
Світлана
Світлана
Син відвідував літній розмовний курс дистанційно. Вчителька Катерина кваліфікована, гарно готується до уроків, атмосфера приємна та невимушена. Синові дуже сподобалося, сподіваємося, що зможемо відвідувати розмовний курс протягом учбового року, як додаток до шкільноі програми. Відгук в Google Maps
Надія Джус
Надія Джус
Уся команда вчителів англійської мови нашої школи проходила курси підвищення кваліфікації у Cambridge Club. Курс був складений відповідно до нашого запиту. Програма насичена, без ‘води’, кожен пункт програми був закріплений практичними навиками одразу ж на занятті. Усі викладачі висококваліфіковані та допомагали нам з практичними порадами, які дійсно працюють. Щиро дякуємо за отримані знання! Обов’язково ‘прийдемо’ ще 🙂 Відгук в Google Maps
Людмила Якубовская
Людмила Якубовская
Мій син займається в цій школі вже два роки. За цей час він набагато підвищив свій рівень навчання у середній школі, школа супер, син із задоволенням навчається, викладачі чудові) Відгук в Google Maps
Sergii Zhadan
Sergii Zhadan
Донці дуже сподобалися літні розмовні курси у дистанційному форматі. Довільне спілкування, без підручників, певні елементи змагальності між учнями, цікаві і різноманітні теми. І звісно, дуже корисно для навичок спілкування. Відгук в Google Maps
Iryna Valevska
Iryna Valevska
Дуже подобається навчання в Cambridge Club. Ось відгук моєї доньки. Я навчаюсь в Cambridge Club вже третій рік. Вперше я прийшла в 5 класі. За два роки навчання мій рівень англійської мови значно покращився завдяки викладачам. Велика вдячність моєму викладачу Вікторії, яка дуже цікаво та змістовно проводить уроки (як офлайн так і онлайн) та додає мені впевненості. В Cambridge Club на період літніх канікул проводяться розмовні курси, завдяки яким закріплюються (не забуваються😊) знання здобуті протягом року. Завжди можна замовити індивідуальні заняття по необхідності.Для підтвердження досягнутого рівня мої батьки запропонували мені здати екзамен А2 Кey .Зареєструвавшись та зробивши замовлення на сайті (зареєструватись обов’язково треба завчасно) я не просто чекала свого дня, я повторювала пройдену програму та консультувалась з викладачем. Це перший серйозний екзамен в моєму житті, я дуже хвилювалась. Я згадала всі пройдені теми і намагалась швидко та зрозуміло відповідати на поставлені питання. Особливу увагу займає Speaking , так як там я спілкувалась не тільки з викладачем, а ще й з таким самим слухачем як і я. Результат екзамену прийшов спочатку на електронну адресу, а потім поштою. Я та мої батьки дуже задоволені результатом, він виявився кращим ніж я думала. Зараз я навчаюсь в групі В1+ і можу з впевненністю сказати, що навчаючись в Cambridge Club досягну ще вищого рівня та буду здавати наступні екзамени. Відгук в Google Maps
Віка Григоренко
Віка Григоренко
Займаюся вже пару років у школі, і відслідковую помітний прогрес в вивченні англійської мови. Атмосфера у школі приємна для вивчення мови, дружні викладачі та цікаві заняття Відгук в Google Maps
Катерина Комаровська
Катерина Комаровська
Дочка другий рік в літній період відвідує розмовний клуб онлайн, вона задоволена спілкуванням, завжди на позитиві, обговорюються цікаві теми. Клуб дозволяє і на канікулах без особливої напруги та з гарним настроєм покращувати знання мови. Відгук в Google Maps
Анастасія Коржук
Анастасія Коржук
Відвідую Cambridge Club вже майже два роки, дуже задоволена Відгук в Google Maps

Зв'язатися з нами

Заповніть заявку та ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

МІЖНАРОДНІ КЕМБРИДЖСЬКІ СЕРТИФІКАТИ TKT

 • розширять перспективи кар’єрного зростання;
 • посилять впевненість в собі як викладача;
 • нададуть формальне визнання Вашого досвіду;
 • вдосконалять та поглиблять навики вкладання за міжнародними та сучасними вимогами.

 • Міжнародний сертифікат TKT є підставою для зарахування годин фахової підготовки під час проходження планових курсів (https://mon.gov.ua/ua/osvita/zagalna-serednya-osvita/mozhlivosti-dlya-vchiteliv).
 • Сертифікат Тренінгового Центру “Cambridge Club” на підтвердження прослуханих курсів із вказанням кількості годин.
 • Пакет матеріалів, які Ви легко адаптуєте до своїх уроків.
 • Відеозапис заняття у разі пропуску.
 • 10% знижки на складання іспиту.

 • Для вчителів та викладачів, основна мета яких освіжити, відновити та вдосконалити знання ;
 • Для вчителів, яким необхідне отримання зарахування годин професійної підготовки під час проходження планових курсів в інституті післядипломної педагогічної освіти ;
 • Спеціалістів з інших галузей знань, які прагнуть стати викладачами англійської мови ;
 • Вчителів з великим досвідом роботи, які бажають стати  професіоналами у своїй галузі ;
 • Випускників філологічних та педагогічних вищих навчальних закладів, основна мета яких – отримати міжнародний сертифікат викладання, що необхідний для майбутнього працевлаштування .

 • Корисну сучасну інформацію про особливості та нюанси викладання англійської мови, яку ви зможете застосувати під час складання іспиту TKT ;
 • Сертифікат ТКТ після того, як складете іспит;
 • Сертифікат, що надається Тренінговим Центром «Кембридж Клуб», який підтверджує те, що ви прослухали курси (із зазначенням кількості годин);
 • Подальшу методичну підтримку: консультації, вебінари, семінари, за допомогою яких ви зможете підвищувати професійну компетенцію;
 • Матеріали, які Ви зможете адаптувати для власних уроків

Підготовка до складання іспиту ТКТ здійснюється висококваліфікованим викладачем англійської мови, який має спеціалізацію – робота з дорослими, англійська для спеціальних цілей, а також тренер Тренінгового Центру «Кембридж Клуб», міжнародний усний екзаменатор. Для зарахування на курс необхідно надати результат тесту, який підтверджує рівень володіння англійською мовою (В1). Визначити рівень можна у нашому клубі безкоштовно.

 • Як правильно і в яких випадках необхідно виправляти помилки студента ;
 • Як правильно мотивувати студента до вивчення англійської мови, які труднощі можуть зустрічатися;
 • Типи учнів, як можна зрозуміти, який тип перед Вами та, відповідно, як будувати процес навчання та комунікації;
 • Ефективні методи оцінювання знань та умінь учня, як їх правильно застосовувати, не знижуючи мотивацію студента;
 • Відмінності у засвоєнні другої іноземної мови від першої;
 • Основні правила побудови уроку аудіювання та читання;
 • Визначення поняття linking та чи пов’язане воно з тим, що ваші студенти не чують матеріал уроку;
 • Як побудувати урок таким чином, щоб він став улюбленим учнів;
 • Магічні абревіатури ppp та ТТТ, особливості застосування їх у роботі викладача;
 • Чи ефективне визначення цілей уроку;
 • Правила розробки власного курсу вивчення англійської;
 • Нюанси та особливості підбору ресурсів для навчання.

Успішна здача TKT підвищує самооцінку, впевненість у власних можливостях та кваліфікаціях  викладача, помітно розширює професійні перспективи та дає можливість підтвердити свою компетенцію для роботи у будь-якій країні світу.

 

 • наш курс є неодноразово випробуваним з вчителями як приватних шкіл, так і державних установ середнього та вищого рівня, учителями-репетиторами, студентами педагогічних вузів ;
 • акумулюємо весь досвід роботи та постійно додаємо до курсу ;
  ми відстежуємо результати наших слухачів та можемо стверджувати, що серед них немає сертифікатів Band 2 ;
  ми не просто готуємо до іспиту, сухо тренуючи тести – ми працюємо глибше, обговорюючи з вами Ваші поточні проблеми та пропонуючи шляхи їх вирішення

CELTA та ТKT – кваліфікований викладач англійської мови (спеціалізація – робота з дорослими, англійська для спеціальних цілей), тренер Тренінгового Центру «Кембридж Клуб», міжнародний усний екзаменатор.

 • Модуль 1 складається з 10 занять по 1 годині розділених на теоретичну (пояснення матеріалу, обговорення в групах) та практичну частини (вирішення завдань, а також – TKT тестів), в кінці курсу проводиться тренувальний іспит та надається фідбек кожному окремому учаснику ;
 • Модуль 2 і 3 будуються наступним чином: по 4 заняття кожен модуль по 8 годин та 2 години написання тренувального іспиту по кожному модулю (4 години сумарно) ;
 • За бажанням можна розділити модулі або скомпонувати свій курс разом із тренером ;
 • Ви можете замовити як груповий курс разом зі своїми колегами, так і прослухати курс індивідуально у скайп режимі у зручний для Вас час ;
 • При груповому замовленні можливе проведення курсу на території замовника, а також проведення пробного вебінару чи семінару .

Це можна зробити в нашому авторизованому екзаменаційному центрі Cambridge Club UA037

Розкажи про цей сайт друзям!