пр. В. Лобановського 6А, офіс 145

UA

RU
08.12.2023 Статті, Цікаво про англійську
Школа англійської мови Cambridge Club сьогодні
Сучасний світ все більше стирає межі та кордони. В світі стало набагато легше подорожувати у будь-яку країну світу, вже звичайною справою стали закордонні відрядження, які декілька десятиліть тому були доступними лише для визначеного кола щасливців. Та для комфортного відвідування іншої країни обов’язково треба знати її мову або одну з основних міжнародних. Англійська давно стала інструментом порозуміння великої кількості людей з усієї планети. Тому сама політика держави останнім часом активно стимулює громадян до досягнення вільного володіння цією міжнародною мовою. Станом на кінець 2023 року Верховна Рада України прийняла законопроєкт №9432 «Про застосування англійської мови в Україні», де офіційно закріплює статус англійської мови як однієї з мов міжнародного спілкування в Україні. Впевнені, що найближчим часом цей законопроєкт перетвориться в закон і вивчення англійської мови стане ще більш важливим і необхідним.
Допомогти з отриманням необхідного рівня знань здатна школа англійської мови Cambridge Club, яка знаходиться у Солом’янському районі міста Києва. Під керівництвом Надії Приступи заклад гостинно відчинив свої двері для учнів 7 грудня 2015 року, а вже за рік звідти випустилися перші студенти з міжнародними сертифікатами про володіння англійською мовою.
Школа англійської мови Cambridge Club

Чому саме Cambridge Club

Доволі популярною думкою є те, що, коли учень дійсно хоче займатися, то він вивчиться у будь-якому навчальному закладі, а то й самостійно вдома по Ютубу. Дійсно, мотивація є одним з основних чинників успішного навчання. Проте велике значення має сама школа англійської мови та професіоналізм її викладачів. Школа англійської мови Cambridge Club виділяється значними перевагами перед своїми колегами:
  • створює невеликі групи (не більше 8 студентів);
  • має у своїй команді професійних та досвідчених викладачів, які постійно розвиваються та вдосконалюються у своїй сфері;
  • по закінченню навчання видає сертифікат міжнародного стандарту.
Заняття в малих групах комфортні для всіх учнів. Кількість студентів до 8 осіб дозволяє викладачам приділити увагу кожному, коригуючи його можливі помилки протягом заняття. У кожного, хто навчається у групі, не виникатиме відчуття дискомфорту, навіть якщо людина від природи сором’язлива. Невелика група вже за кілька занять стане дружньою компанією, у якій весело та цікаво спілкуватися, випробовуючи нові навички.
Якщо виникла змішана група, тобто така, де зібрані учні різного рівня володіння англійською мовою, викладачі школи точно знають, як підтягнути знання одного студента, щоб не змушувати інших при цьому затримуватися у навчальному процесі. До того ж для студента з дещо нижчим рівнем англійської присутність колег з кращими знаннями буде додатковою мотивацією вдосконалюватися у процесі навчання.
Викладачі – це гордість Cambridge Club. Школа із задоволенням сприяє постійному розвитку та вдосконаленню своїх викладачів, забезпечує підвищення їхньої кваліфікації та заохочує до використання інноваційних методів викладання. Навчання у школі англійської мови проводять соціально активні педагоги, які постійно відстежують останні тренди. В цьому випадку учням завжди цікаво працювати на заняттях.
Важливою особливістю школи є надання нею міжнародних сертифікатів після успішного складання іспиту, який визначає ступінь володіння мовою. Такий сертифікат є безстроковим і підтверджує рівень знання англійської, доки учень не отримає новий – на вищий щабель. Ці документи можуть знадобитися при вступі до іноземного вищого навчального закладу (а також до спеціалізованих закладів вищої освіти України) або для працевлаштування в закордонну компанію. Обов’язково уточнюйте, обираючи курс чи екзамен, які документи ви отримаєте після його проходження або здачі, щоб вини відповідали вашим планам.

Що може запропонувати школа англ Cambridge Club

У школі проводять заняття для різних вікових категорій студентів – від найменших дітей 6 років до поважних дорослих 99 років. Варіативність форматів вивчення мови дозволяє кожному підібрати найзручніший для себе.
Програма навчання складена з урахуванням академічних вимог до визначеного рівня володіння мовою, інноваційних підходів та методів. Це дозволяє викладачам та їхнім учням йти чітко визначеним курсом, але не «зубрити» сухі правила граматики та слова.
Надія Приступа зазначає, що в школі використовується комунікативна методика, яка проводиться виключно англійською та без зубріння правил. Для учнів важливо не завчити, а зрозуміти, як вживати ті чи інші мовні конструкції. Нову граматичну норму вводять через приклади, які наштовхують учнів на розуміння, де і як вона вживається.
У школі можна вибрати як колективну форму навчання в групах до 8 осіб, так й індивідуальну з викладачем. У першому випадку у студента є можливість одразу активно використовувати отримані навички у спілкуванні з різними людьми. Персональні заняття з викладачем дозволять поглиблено вивчати англійську мову, виявляти слабкі сторони та зосереджувати увагу на них. Всі курси школи існують як в офлайн (в аудиторіях в Києві), так і онлайн-форматі.
Групи формуються за віком:
  • курси англійської для дітей (вік від 6 до 12);
  • курси англійської для підлітків (13–17 років);
  • курси англійської для дорослих.
У школі англійської розроблені програми бізнес-англійської для підприємств, які хочуть підтягнути рівень знання іноземної мови у своїх працівників для більш ефективної роботи.

Додаткові напрямки Cambridge Club, які користуються популярністю

Кожного літа ми проводимо інтенсиви English Skills Booster. Це активні й потужні програми, які допоможуть за короткий час підтягнути рівень англійської та значно розширити словниковий запас.
Також навчання проводиться не лише серед охочих вивчити іноземну мову, а і серед викладачів англійської. У 2019 році на базі школи був створений Тренінговий центр з англійської мови для викладачів, де проводять підвищення кваліфікації вчителів за програмами, схваленими МОН. Завдяки таким курсам викладачі зможуть дізнатися про інноваційні методи вивчення мов та ще більше поглибити свої знання.

Планування роботи крізь сучасні виклики

Останні роки були сповнені викликами та потрясіннями. COVID-19 поставив підприємців перед складним вибором – зупиняти роботу чи знаходити шляхи для подальшого функціонування бізнесу. Школа англійської мови Cambridge Club у той час перевела всі навчальні процеси в режим онлайн. З послабленням карантинних вимог учні поступово поверталися до класів. Проте варто було подбати про заходи безпеки студентів: масковий режим, провітрювання аудиторій, часте прибирання, постійна наявність антисептиків для відвідувачів.
2022 рік приніс жахливі випробування для всіх громадян України, бо сусідня країна розв’язала на нашій землі жахливу війну. Функціонування бізнесу знову треба переналаштовувати у відповідь новим реаліям. Для безпеки учнів викладачі школи зупиняють офлайн-заняття при повітряній тривозі та пропонують пройти в укриття поруч з навчальним закладом. Для уроків, які ще не встигли розпочатися, застосовується онлайн-формат. В такому режимі ми входимо в 2024 рік, віримо та дякуємо Збройним Силам України та всім силам оборони за можливість й надалі нести знання.
«Активна робота не припиняється, що дозволяє нам удосконалюватися, сприяти розвитку наших студентів та допомагати українській армії. Я пишаюся тим, що школа англійської мови Cambridge Club долає виклики, не зупиняється на досягнутих вершинах та постійно прямує до нових» – зазначає Надія Приступа.
Як поділилася засновниця та керівниця Cambridge Club, найближчим часом школа планує розширюватися – в Києві буде відкрито ще одну локацію з аудиторіями. Планується багато нових навчальних програм, які точно припадуть до душі учням.
Якщо хочете розпочати ефективне, цікаве навчання з кваліфікованими вчителями та за сучасними результативними методиками викладання, – школа англійської мови Cambridge Club гостинно відчиняє свої двері для вас. Постійний попит на вивчення англійської мови спонукає Cambridge Club створювати нові й нові додаткові навчальні групи. Тому – вперед за знаннями!

Підписатися на розсилку

Підпишись на нашу розсилку!
Будь в курсі всіх новин і знижок в навчальному центрі Cambridge club

Розкажи про цей сайт друзям!