пр. В. Лобановського 6А, офіс 145

UA

RU
08.05.2022
Чому це важливо як ніколи – вивчення англійської для дорослих та дітей онлайн під час воєнного стану
У 75 країнах світу англійська мова є офіційною, завдяки чому близько 17% населення світу розмовляє англійською мовою (близько 1,35 мільярда людей, а 527 мільйонів вважають її рідною).
Величезний інтерес до мови виявляють мешканці Об’єднаних Арабських Еміратів, Малайзії, Швеції, Ізраїлю, Саудівської Аравії, Канади. Власне ті країни, де зосереджено величезний науковий потенціал та передові досягнення.
У 138 країнах світу англійська мова включена до навчальної програми. Середній вік вивчення мови – від 7 років, причому в деяких країнах, таких як Антигуа та Барбуда, Вірменія, Мальта, Нідерланди, Іспанія, англійська мова, уроки англійської мови є обов’язковими з 4-річного віку.
Вчені припускають, що до 2050 року англійською мовою говоритимуть близько 2 мільярдів людей нашої планети, що ще раз підтверджує її актуальність та затребуваність у всіх сферах життя. Але доступ до вивчення англійської може бути обмеженим через об’єктивні причини. 
На жаль, з 24 лютого в Україні розпочалася широкомасштабна війна, яку веде російська федерація, та багато українських дітей, дорослих були змушені покинути свої будинки та переїхати на більш безпечні території України та за її межі. Звична комунікація, побут, активність обнулилися і постало питання будувати все спочатку.
Після перших тижнів шоку всі почали приходити до тями і все-таки намагатися будувати життя далі.
Будучи в Україні, або, перебуваючи зараз в одній з європейських країн, актуальним залишається питання вивчення англійської мови, доступ до якої можна отримати, відвідуючи (де це безпечно) курси або займаючись з викладачем онлайн у школі англійської мови Cambridge Club.
Чому важливо розпочати, продовжити чи прагнути далі вивчати англійську мову за будь-яких обставин? Нижче наводимо кілька важливих переваг.

1. Особистісна мобілізація

Так, крім військової мобілізації, важливо бути зібраним для адекватного сприйняття найскладніших ситуацій. Англійська мова навіть на базовому рівні допомагає знайти необхідну інформацію для виїзду за кордон, проходження митного контролю, оформлення документів. Ви можете скористатися медичними, банківськими або соціальними послугами, а також легко дістатися пункту призначення.
За допомогою мови ви залишаєтеся персоналізованими та можете підтримувати розмову, стираються психологічні бар’єри, ви здатні приймати на себе відповідальність та бути відповідальними за своїх рідних та близьких, які мовою, наприклад, не володіють. Тобто, на випадок екстреної ситуації ви зможете подбати про себе та інших.

2. Статус громадянина планети

Більшість країн світу використовують англійську мову як на офіційному рівні, так і в побуті. Потрапляючи до будь-якої точки світу, вам буде легше адаптуватися, розуміти культурні цінності народу, його традиції, релігію, мистецтво. Більш глибоке розуміння, своєю чергою, сприяє більшій терпимості, співчуттю і прийняттю інших. Стираються межі між “ми” та “вони”, але при цьому зберігається пам’ять про своє та формується повага до іншого. Власна ідентичність і культура стають рівнозначними з культурою країни, куди ви поїдете на екскурсію або на постійне місце проживання.

3. Працевлаштування у будь-якій точці світі

Володіння англійською є конкурентною перевагою для отримання роботи в міжнародній компанії, будучи в Україні або переїхавши жити в іншу країну.
Як показує статистика, попит на двомовних фахівців з кожним роком зростає у геометричній прогресії. Це зумовлено тим, що багато бізнесів розширюються на зарубіжних ринках, де буде необхідно залучати та працювати з новими клієнтами.
Додатково володіння англійською мовою дозволить бути першими у отриманні премій, надбавок до заробітної плати! Та і як показує практика, фахівці, які володіють англійською мовою, отримують хорошу заробітну плату, що не може не стимулювати ставати ще кращими.

4. Доступ до сучасних наукових досліджень

Люди, які володіють англійською мовою, можуть користуватися Інтернетом як справжні громадяни світу, споживаючи та оцінюючи іноземні засоби масової інформації та розваги. Також це відкриває їм доступ до популярних наукових ресурсів, бібліотек, архівів, організацій, свіжих досліджень для збору інформації, оцінки наявних даних та пошуку нових предметів, об’єктів для вивчення у будь-якій галузі. Це дуже важливо для студентів, наукових співробітників та й тих, хто цікавиться науково-популярною літературою.

5. Формування критичного мислення

Сьогодні мати критичне мислення дуже важливо, коли навколо безліч інформації, тому англійська мова допомагає оцінювати адекватність того чи іншого ЗМІ, щоб бути в курсі та контролювати ситуацію всередині себе та навколо.
Когнітивні переваги вивчення англійської мови, звичайно ж, незаперечні. Говорячи, більше, ніж однією мовою, покращується кількість і глибина запам’ятовування, підвищується концентрація, зростає здатність до багатозадачності. Важливо те, що виходить легко перемикатися між конкуруючими завданнями, знаходити креативне рішення, щоб словесно донести свою ідею – дією або образним описом. А ще з віком багатомовні люди менш схильні до розумового старіння і зниження когнітивних функцій.

6. Постійна точка зростання

Вивчення англійської допомагає розвивати нові нейронні зв’язки для подальшого оволодіння знаннями, спеціальностями, культурними традиціями, відвідуючи різні країни світу.
Межі у вивченні англійської мови немає, за кожним новим рівнем – нові завдання та складності (отримання або підтвердження мовного сертифікату), долаючи які, мова стає все чистішою, звучить злагоджено та побіжно. Адже оволодіння мовою – це не самоціль, це інструмент, який має допомагати у всіх сферах життя, працювати на вас!
Останні події тільки підтверджують той факт, що життя – це зараз, тому, чому б не почати вивчення англійської мови в школі Cambridge Club у формі онлайн для всіх?

Підписатися на розсилку

Підпишись на нашу розсилку!
Будь в курсі всіх новин і знижок в навчальному центрі Cambridge club

Якщо використовувати правило “тут і зараз”, то можна максимально продуктивно розпоряджатися своїм часом і завжди бути готовим до будь-яких подій. Школа англійської мови у Києві Cambridge Club рекомендує почати або продовжити вивчення мови, наприклад, у формі онлайн. Викладачі готові працювати з усіма – дітьми, підлітками, дорослими у будь-який зручний час, у групах чи індивідуально, щоб ви мали вільний доступ до навчання, працевлаштування як в Україні, так і за кордоном, з легкістю могли створювати щось нове!

Розкажи про цей сайт друзям!

school_img