пр. В. Лобановського 6А, офіс 145

UA

RU
04.05.2023 Статті, Цікаво про англійську
Англійська з «нуля». З чого почати?
У сучасному світі необхідність знати англійську мову незаперечна, тому з кожним роком стає все більше бажаючих приступити до навчання. Але з чого почати вчити? Це питання хвилює кожного, хто замислювався над тим, щоб почати вчити англійську. У цій статті ми запропонуємо Вам основні кроки, якими Ви зможете керуватися при виборі стратегії навчання.

Позбавляємося від ліні і шукаємо мотивацію

Найбільша проблема для тих, хто намагається зайнятися чимось новим (вивчення мови, заняття фітнесом, танці) – це лінь і відсутність мотивації. Коли Ви приступаєте до вивчення англійської, найголовніше – це зрозуміти, для чого Вам це потрібно. Потрібна Вам англійська для подорожей, для роботи, для спілкування з іноземцями, або ж просто для саморозвитку – визначте, яку вигоду Ви зможете отримати з усього цього, маючи знання англійської мови. Це і стане для Вас мотивацією. і якщо Ваша мотивація будуть сильна, Ви і думати забудете про лінь 🙂

Вибираємо спосіб навчання

Тепер Вам потрібно зрозуміти, яким саме чином Ви будете прокладати собі шлях до успішного оволодіння англійською мовою. Наш сучасний світ представляє широкий спектр можливостей: заняття з викладачем (в групах та індивідуально), заняття по Skype, різні онлайн платформи, веб-сайти для самостійного вивчення мови, книги, словники, аудіо та відео матеріали. Вибираєте найзручніший для себе – і вперед! 🙂 Єдине, якщо Ви починаєте вчити англійську з «нуля», Вам краще дотримуватися більш традиційного способу – заняття з викладачем. На ранніх етапах навчання викладач зможе Вас направити в потрібне русло, зможе Вас скорегувати і буде працювати з Вами над Вашими помилками.

Починаємо з азів

Будь-яка нова навичка вимагає почати вивчення з самого основного. Англійська мова – не вийняток, тому почати вивчати її найкраще з алфавіту і правил читання. Правила читання та вимови в англійській мові мають певну складність (слова пишуться і вимовляються по-різному), тому знання правил читання допоможуть освоїти правильну вимову.

Закріплюємо результат і рухаємося вперед

Ви освоїли ази англійської мови і тепер саме час закріплювати навички та накопичувати знання. Ви можете спокійно приступати до вивчення граматики, нових слів, фраз і ідіом, практикувати навички говоріння, письма, читання, і т.д. Тут Вам допоможуть всілякі фільми, аудіо, вебсайти, книги, словники, автентичні журнали і газети.
Вивчення мови – нелегка справа. Ми можемо Вам тільки побажати удачі і терпіння. Пам’ятайте про те, що успішне оволодіння мовою залежить від системності її вивчення. Намагайтеся відвідувати заняття 2-3 рази на тиждень і приділяти самостійній роботі 20-30 хв щодня – і результат не змусить себе довго чекати! І будьте впевнені – він Вас порадує! 🙂

Підписатися на розсилку

Підпишись на нашу розсилку!
Будь в курсі всіх новин і знижок в навчальному центрі Cambridge club

Розкажи про цей сайт друзям!