пр. В. Лобановського 6А, офіс 145

UA

RU
25.05.2021 Статті
Навіщо потрібен іспит А1 Movers
Міжнародні іспити з англійської мови для різних вікових груп і рівнів користуються популярністю серед учнів різних країн. Отримати сертифікат такого іспиту означає підтвердити свій рівень знань і розширити можливості на подальше навчання або саморозвиток.
Серед міжнародних випробувань виділимо Кембриджські іспити з англійської мови для дітей від 6 до 12 років. Вони дозволяють дитині і його батькам переконатися в тому, що процес навчання йде в правильному напрямку, а також підвищити мотивацію юних учнів до вдосконалення мовних навичок.
Іспит проводиться на трьох рівнях. Pre A1Starters – це іспит для тих, хто робить перші кроки у вивченні англійског мови. З його допомогою можна побачити, наскільки успішно дитина засвоїла базову лексику і навчився будувати прості речення. A1 English Test – це середній рівень, розрахований на перевірку знань і навичок учнів молодшого шкільного віку (від 6 до 12 років). A2 Flyers – це високий рівень для даної вікової категорії.
a1 english test

Переваги іспитів Cambridge English

Результати іспитів Cambridge English високо цінуються у всьому світі, завдяки неухильному прагненню підвищення рівня викладання мови. В ході проведення випробування і його оцінювання застосовують інноваційні методики, засновані на сучасних дослідженнях.
До переваг Cambridge English слід віднести:
  • розвиток практичних навичок володіння англійською мовою;
  • розвиток в учнів комунікативних навичок, необхідних для спілкування в реальному житті;
  • підтримка викладачів і учнів за допомогою різноманітних навчальних матеріалів і наочних посібників;
  • широкий вибір аудіо-, відео матеріалів та ігрових завдань;
  • об’єктивний підхід до оцінювання всіх учнів незалежно від їх віку, статі, національності, країни проживання;
  • матеріали іспитів розробляються провідними фахівцями Кембріджського університету.
Завдання на рівні А1 Movers враховують вікові особливості і побудовані в ігровій формі. Вони передбачають вміння висловлювати думки і судження за допомогою простих конструкцій і речень. Іспит допоможе вашій дитині набути впевненості в своїх силах, підвищити мотивацію до подальшого вдосконалення, дізнатися, як живуть і чим цікавляться його ровесники з англомовних країн.
Мета іспиту – перевірка рівня сформованості навичок аудіювання, говоріння, читання і письма англійською мовою. Більшість завдань передбачають ігрові форми роботи, націлені на додаткове тренування навичок. Завдання також носять творчий і розважальний характер. Іспит передбачає тести на перевірку володіння основними варіантами мови: британською і американською англійською мовою.
 
a1 english test

Де застосувати результати іспиту

Результат іспиту А1 Movers завжди буде позитивним, дитина отримає сертифікат при його здачі. А1 Movers дозволяє продовжити поетапне підвищення рівня володіння мовою та відкриє дитині нові можливості. Це можуть бути:
  • читання англомовних книг з мінімальною адаптацією;
  • використання в навчанні сайтів англомовного інтернету;
  • нові друзі з усього світу.
Останній фактор ми вважаємо найбільш важливим, оскільки саме англійська є основною мовою міжнародного спілкування. Успішне складання Кембриджського іспиту, куди також включена усна частина, демонструє учневі його можливості розуміти мову інших людей і бути зрозумілим ними. Ця впевненість ламає мовні бар’єри і боязнь перед можливими помилками.
Успішні результати є підставою для дитини почати підготовку до більш високого рівня.

Підписатися на розсилку

Підпишись на нашу розсилку!
Будь в курсі всіх новин і знижок в навчальному центрі Cambridge club

Розкажи про цей сайт друзям!