пр. В. Лобановського 6А, офіс 145

UA

RU
25.05.2021 Статті
Як підвищити мотивацію дитини до вивчення англійської мови
Знання іноземних мов відіграє велику роль в житті і кар’єрі людини. Найбільш популярним серед них залишається англійська мова, якою розмовляють мільйони людей в усьому світі.
Англійська мова є обов’язковою до вивчення в школі та університеті. Але незважаючи на те, що вивчення англійської мови зараз починається вже з першого класу, рівень сформованості мовних навичок у дітей молодшого шкільного віку і підлітків все ще залишає бажати кращого. Все більше батьків переконуються в тому, що шкільної програми недостатньо для формування необхідних навичок.
У більшості випадків низький рівень володіння англійською мовою пояснюється відсутністю мотивації до навчання. Діти не виявляють інтересу і дивляться на процес навчання як на нудну рутину. Як підвищити зацікавленість дитини, шукаємо відповіді на ці питання.

Вносити різноманітність

Зазвичай на дитину не діють такі мотиваційні чинники як високооплачувана робота в майбутньому або можливість навчання в зарубіжному вузі. Пробудити інтерес дитини можна за допомогою використання різних ресурсів: коміксів, книг, мультфільмів, спеціальних сайтів, роликів в інтернеті на англійській мові. Зазвичай вони викликають непідробний інтерес у дітей старше 6-7 років.
Використання різних ресурсів дозволяє дитині зануритися в мовне середовище, ознайомитися з тим, як живуть його однолітки в англомовних країнах.

Пізнаємо англійську за допомогою гри

Оскільки гра залишається головним методом пізнання навколишнього світу, використання ігрових моментів в процесі навчання також буде сприяти підвищенню мотивації. Застосування сюжетно-рольових ігор відповідає віковим особливостям дитини, стимулює розвиток фантазії, покращує пам’ять і вміння концентрувати увагу.
Можна пропонувати дитині гру на електронних гаджетах. Вона не тільки навчає, а й розважає підростаюче покоління.

Міжнародний екзамен з англійської для дітей

Діти азартні по своїй натурі і люблять змагатися. Мотивуючим фактором може стати участь в Міжнародному іспиті з англійської мови. Іспит YLE (English Young Learners) розрахований на перевірку знань дітей у віці від 6 до 12 років.
Дане випробування проводиться в ігровій формі. Його головне завдання – встановити рівень володіння мовою. Участь в підготовці і здачі іспиту також сприяє підвищенню мотивації до навчання, а захоплюючі завдання викликають зацікавленість у навчанні.
В ході підготовки до іспиту дитина:
  • переконується, що англійська мова це цікаво і корисно;
  • отримує можливість продемонструвати свої знання батькам, вчителю, друзям;
  • набуває впевненості в своїх силах;
  • отримує сертифікат, що підтверджує рівень знань.
Залежно від віку і рівня знань дитини, можливо здавати іспит на трьох рівнях: Starters, Movers, Flyers. Всі рівні включають різноманітні завдання на читання, аудіювання, розфарбовування, малювання.
Экзамен YLE
Завдання носять творчий характер, стимулюючи дитину на подальше удосконалення знань мови. Головна перевага іспиту – це завжди позитивний результат, його не можна не здати. У будь-якому випадку дитина отримує сертифікат, в якому зазначено набрану кількість балів. Максимальна кількість балів – 15, по 5 балів за кожен вид роботи.
Іспит YLE розроблений Кембриджським університетом, його результати визнають у всьому світі. Це головний показник того, що вивчення англійської мови йде в правильному напрямку і має бути продовжено.

Підписатися на розсилку

Підпишись на нашу розсилку!
Будь в курсі всіх новин і знижок в навчальному центрі Cambridge club

Розкажи про цей сайт друзям!