пр. В. Лобановського 6А, офіс 145

UA

RU
10.02.2021 Статті
Уроки англійської мови «вживу» чи онлайн: що краще?
Розвиток сучасних технологій полегшує вивчення іноземної мови. Традиційні форми навчання у живому спілкуванні отримали успішну альтернативу – уроки в режимі он-лайн.
У школі Cambridge Club ми проводимо заняття з англійської мови як в звичайному режимі, так і віддалено з використанням сучасних технологій, враховуючи можливості і переваги наших учнів. Який урок більш ефективний: в традиційному форматі чи онлайн? Розглянемо їхні особливості, переваги та можливі недоліки.

Офлайн заняття в групах

До цього формату ми звикли зі шкільних часів, його ще називають традиційним. Він передбачає заняття відповідно до розкладу, коли викладачі і учні збираються разом в аудиторії.
Переваги такого навчання:
Уроки англійської мови «вживу» чи онлайн
  • пряма взаємодія між учнями і викладачами, природне спілкування «вживу» в парах або групах;
  • широкі можливості для уточнення, питань і обговорень;
  • відсутність залежності від швидкості інтернету або технічних можливостей свого гаджета;
  • універсальність – такі заняття ефективні для будь-якої начальної мети і серед усіх вікових категорій;
  • робоча атмосфера – заняття в режимі офлайн часто сприймаються більш відповідально, учневі складніше відволіктися і ухилитися від виконання завдання;
  • можливість розширення кола знайомств.
Разом з тим, офлайн заняття не завжди зручні учням, які живуть далеко від місця їх проведення.

Особливості онлайн занять

Дистанційна форма навчання, яка передбачає участь у віддалених заняттях, практикується давно, але отримала швидке поширення в зв’язку з епідеміологічними обмеженнями. Але якою б не була ситуація в подальшому, онлайн заняття з англійської мови з кожним днем набирають все більшої популярності.
Вивчення англійської мови в такому форматі передбачає наявність у сторін гаджета, обладнаного навушниками, відеокамерою, а також підключення до виходу в інтернет. Цього достатньо, щоб отримувати знання на різних сучасних освітніх платформах.
Переваги уроків з англійської мови онлайн:
Особливості онлайн занять
  • доступність – учасникам навчального процесу немає необхідності витрачати час на транспорт, займатися в такому режимі можна в будь-якій точці країни і світу, часто заняття в домашніх умовах дозволяють учневі відчувати себе більш невимушено, ніж у навчальній аудиторії;
  • індивідуальний підхід – в режимі онлайн легше організувати заняття з конкретним викладачем в індивідуальному режимі, легше внести зміни в графік;
  • широкі можливості використання сучасних матеріалів – режим онлайн добре пристосований для демонстрації презентацій, аудіо- і відеоматеріалів, фільмів, роликів з мережі, що не завжди можливо в звичайній аудиторії;
  • економія на проїзді;
Недоліки такого виду навчання пов’язані, головним чином, з технічними проблемами, які можуть виникнути під час заняття. Це може бути погана якість звуку, недостатня швидкість інтернету, гаджет, що розрядився та інші. Ще один мінус – це труднощі з організацією живого спілкування, не всі учні готові до розмови через екран.
Вибір методу навчання залежить від потреб та індивідуальних можливостей кожного учня. Педагоги нашої школи мають досвід як живого, так і онлайн спілкування, працюють в зручному для вас форматі. На наших уроках завжди невимушена атмосфера, що дозволяє отримати відмінні знання та підвищити мотивацію до навчання. Запрошуємо усіх бажаючих приєднатися до нашої навчальної спільноти та підвищити свій рівень володіння англійською мовою!

Підписатися на розсилку

Підпишись на нашу розсилку!
Будь в курсі всіх новин і знижок в навчальному центрі Cambridge club

Розкажи про цей сайт друзям!