пр. В. Лобановського 6А, офіс 145

UA

RU
09.04.2021 Статті
Секрети успішної підготовки до TKT
Один з найпопулярніших іспитів з Кембриджського переліку – це TKT (Teaching Knowledge Test).

Що являє собою іспит і його історія

TKT актуальний для студентів 4-5 курсів, які в подальшому стануть викладачами англійської мови. Також його можуть пройти вчителя молодших, середніх і старших класів. Ви зможете перевірити два основні блоки: вміння викладати мову іншим учням і студентам, а також власне знання граматики і володіння англійською мовою. Зазвичай такий тест збираються здавати ті, кому необхідно офіційне підтвердження кваліфікації, щоб мати можливість працювати в інших країнах. Однак тут є певні вимоги до кандидатів: необхідно обов’язково володіти рівнем В1 (Intermediate).
Секрети успішної підготовки до TKT
Вся програма тесту була розроблена Кембриджським екзаменаційним синдикатом, яка була спрямована на вчителів англійської мови Основне завдання створення такого іспиту – це підготовка викладачів до роботи в будь-якій точці земної кулі. Саме тому тут в першу чергу перевіряються комунікативні здібності кандидата.
Крім того, здача TKT test дозволяє кандидату підготуватися для здачі більш серйозних і складних іспитів, серед яких є ICELT і CELTA. Якщо ви хочете почати підготовку до таких випробувань, то краще за все почати саме з Teaching Knowledge Test.

Структура Teaching Knowledge Test

У структурі іспиту виділяють три основних модуля, які можна проходити всі одночасно або вибрати тільки деякі з них:
  1. Досвід викладання (Background to language teaching);
  2. Уміння планувати уроки (Planning for language teaching);
  3. Уміння організувати урок і навчальну діяльність (Classroom management).
У кожному модулі є 80 питань, на які дається 80 хвилин. Тому вам потрібно швидко відповідати – думати більше хвилини не можна. Є і хороші новини для тих, у кого не вийшло скласти іспити з першого разу: за участь у тестуванні ви все одно отримаєте сертифікат. Однак при працевлаштуванні або участі в міжнародних конкурсах вам необхідно набрати достатню кількість балів.
Система оцінки досить проста. Всього існує 4 рівня проходження іспиту, які визначають навички та вміння викладача:
Band 1 – це найнижчий бал, який говорить про обмежені знаннях в галузі викладання. З таким балом талон не буде високо котируватися.
Band 2 – ця оцінка говорить про те, що у викладача є базові знання, які систематизовані. Однак він також не є задовільним результатом.
Band 3 – вказує на наявність глибоких знань в області TKT. Якщо ви отримали такий бал в сертифікаті, то у вас з’являється можливість претендувати на роботу в школі в будь-якій країні. Для того щоб отримати таку оцінку, необхідно набрати мінімум 45 балів з представлених 80.
Band 4 – це вищий бал, тому такий сертифікат відкриває перед його власником всі двері для викладання в інших країнах. В цьому випадку ви володієте мовою на досить високому рівні для навчання.

Що допоможе підготуватися до Teaching Knowledge Test

Що допоможе підготуватися до Teaching Knowledge Test
Фахівці в галузі вивчення мови дають певні рекомендації, яких необхідно дотримуватися для успішної здачі іспиту:
  • Для початку необхідно повністю вивчити інформацію про тест, щоб розуміти, які приблизно питання вам будуть задавати.
  • У вимогах до кандидата йдеться про те, що для проходження першого модуля вам буде досить рівня Intermediate, однак якщо ви хочете отримати вищий бал, то для успішного проходження знадобиться Upper-Intermediate.
  • Краще звернутися в офіційний центр тестування: фахівці зможуть проконсультувати вас, а також дати матеріали для підготовки до іспиту.
  • Внутрішньо налаштуйтеся на те, що у вас все вийде, оскільки ви в будь-якому випадку здасте тест, але ваше завдання – це здати його на максимально високу оцінку.
Зараз ви має можливість пройти підготовку в мовних центрах, які співпрацюють з Кембріджським університетом.

Підписатися на розсилку

Підпишись на нашу розсилку!
Будь в курсі всіх новин і знижок в навчальному центрі Cambridge club

Розкажи про цей сайт друзям!