пр. В. Лобановського 6А, офіс 145

UA

RU
22.10.2019 Статті
Тренінги для підвищення кваліфікації вчителів англійської мови
Англійська мова – одна з найпопулярніших в світі, тому на кваліфікованих педагогів цього напрямку попит незмінно зростає. Щоб стати дійсно хорошим викладачем, що здатний зрозумілим і цікавим способом навчати учнів англійської мови, а можливо і викладати за кордоном, необхідно вдосконалювати свою майстерність і знання. Адже тільки вчитель, який сам прагне підвищувати рівень своїх професійних знань, може виховати успішних й інтелектуально розвинених учнів. Для цього існують спеціальні тренінги, курси та інші навчальні програми з підвищення кваліфікації.
Вже найближчим часом вчителі зможуть зарахувати собі не тільки обов’язкове підвищення кваліфікації після навчання в інститутах післядипломної педагогічної освіти, але також інші профільні тренінги і курси. Ця постанова КМУ була прийнята в поточному році на засіданні Уряду. При цьому педагоги можуть підвищувати кваліфікацію в місцях на свій власний розсуд: вибирати теми, формат і місце навчання, поїхати в інше місто, країну або скористатися онлайн-майданчиками.

Хто цікавиться тренінгами з підвищення кваліфікації

Навчальні програми для підвищення кваліфікації вчителів англійської мови користуються попитом як у досвідчених педагогів, так і у тих, хто тільки починає свою педагогічну практику.
Тренінги з підвищення кваліфікації будуть корисні як вчителям дошкільних організацій, початкових класів, середньої школи, так і досвідченим педагогам зі стажем. Останнім це дозволить не тільки удосконалити свої навички, а й опанувати новітні методики викладання англійської.
Також навчання буде корисне всім, хто читає або тільки планує читати лекції, проводити семінари або займатися репетиторством англійською мовою. Тренінги допоможуть поліпшити розмовну англійську мову і якісно допомогти учням підготуватися до серйозних міжнародних іспитів або олімпіад.

Що дає підвищення кваліфікації для вчителів англійської мови

Для багатьох викладачів підвищення кваліфікації дозволяє:
 • бути в курсі сучасних методик, технологій та методів викладання предмета;
 • перейняти досвід вітчизняних і закордонних колег;
 • використовувати на практиці найкращі методики і техніки, що дозволить урокам стати сучасними, цікавими;
 • вести уроки так, щоб вони відповідали потребам та інтересам учня XXI-го століття.
Педагоги, які проходять тренінги з підвищення кваліфікації з викладання англійської мови, постійно займаються саморозвитком, знаходяться в пошуку нової інформації, вони стають впевненішими в собі. Все це дозволяє їм не хвилюватися перед проходженням чергової атестації.

Як вибрати тренінг, курс: це важливо знати

Перш ніж записуватися на той чи інший курс або тренінг для підвищення кваліфікації, викладачам англійської мови необхідно визначитися безпосередньо зі своєю метою. Кожен тренінг відрізняється не тільки рівнем і методикою викладання, а й різними програмами:
 1. Класичні – побудовані так, щоб торкнутися кожного аспекту у вивченні англійської рівномірно.
 2. Спеціалізовані програми – відмінний варіант для підготовки до міжнародних іспитів , наприклад, TOEFL та IELTS.
 3. Розмовні. Такі програми доцільно вибирати для навчання вільного спілкування іноземною мовою. Відмінні навички комунікації викладач розвиває за допомогою перегляду відео, прослуховування аудіо англійською, а також за допомогою розмовної практики безпосередньо з носієм мови.
 4. Технічні програми спрямовані на конкретну сферу. Вони вузьконаправлені та орієнтовані на вивчення професійних термінів, наприклад, в області медицини, журналістики, техніки, юриспруденції тощо.
 5. Бізнес -тренінги. У подібному тренінгу робиться основний упор на ведення ділової переписки, правила етикету і поглиблене вивчення термінології.
Також існують й інтенсивні тренінги, які представляють собою стислі програми, що дозволяють швидко освоїти англійську мову. При виборі тренінгового центру також важливо звертати увагу на наявність ліцензії та акредитації на освітню діяльність. Сертифікат, який видається викладачеві після проходження навчання, повинен мати офіційні печатки.

Що вивчають на тренінгах з підвищення кваліфікації вчителя англійської мови

Для педагогів методи навчання можна поділити на два варіанти:
 • класичний курс;
 • безрівнева система.
Класична програма заснована на досягненні різних етапів володіння англійською мовою, проходячи які, слухач дізнається все нові і нові особливості лексики і граматики:
 • початковий рівень – Beginner;
 • просунутий – Advanced;
 • середній – Pre-Upintermediate.
Безрівнева програма розрахована для всіх, хто хоче підвищити рівень комунікативних навичок. Тут основний акцент робиться на розвитку розмовних здібностей і навичок спілкування, а не на граматику і лексику. Відповідно такий тренінг не дозволить вивчити особливості англійської на максимальному рівні.
Тренінг для викладачів англійської включає такі заняття, як:
 • граматичні заняття;
 • вивчення нової лексики і розгляд сфер її застосування;
 • вивчення нових методик викладання;
 • практичні вправи;
 • аудіювання та перегляд відео;
 • викладання англійської мови згідно федеральним державним освітнім стандартам.
Тренінговий Центр Cambridge Club пропонує як цілі освітні курси, так і проходження окремих семінарів та вебінарів, які допоможуть професійному розвитку педагогів і дозволять розширити знання з навчання і виховання дітей. Центр тісно співпрацює з авторизованим екзаменаційним центром Cambridge Assessment UA037 і надає цікаві тренінги з підготовки до міжнародних іспитів Cambridge Assessment English.

Підписатися на розсилку

Підпишись на нашу розсилку!
Будь в курсі всіх новин і знижок в навчальному центрі Cambridge club

Розкажи про цей сайт друзям!