пр. В. Лобановського 6А, офіс 145

UA

RU
13.11.2019 Інструменти для вивчення, Статті
Сучасні методики і додатки у вивченні англійської мови
Якщо домашні завдання та заучування слів не для вас, не впадайте у відчай – є багато способів вчити іноземну мову весело і цікаво. У світлі розвитку новітніх технологій існує багато різноманітних додатків та програм, які стануть вам у нагоді у процесі навчання.
Оскільки найскладнішими для студентів є засвоєння лексики та говоріння, я хочу надати список додатків, які допоможуть подолати вам ці барʼєри.

“Words”

Програма “Words” , на думку редакціі Apple, є найкращою в категорії «Освіта». Цей додаток – ваша гарантія безкінечно захоплюючої гри в слова. Ви будете запам’ятовувати нові слова, тренувати правопис і сприйняття на слух. Програма підійде користувачам будь-якого рівня володіння англійською мовою: від початкового до поглибленого. Одною з переваг додатку “Words” є те, що він доступний в режимі офлайн. Крім того, додаток адаптується до кожного конкретного користувача і тренує ті слова, з яким у вас можуть виникати труднощі. В базі програми – більш ніж 8 тисяч слів, 330 уроків. Використовуючи додаток “Words”, ви не тільки зможете удосконалити свій лексичний запас, а й зможете переконатися, що вивчення іноземної мови настільки захоплюючим!

“Quizlet”

Даний метод полягає у вивченні іноземних мов та іншої інформації за допомого карток. Реєструючись у програмі, ви самостійно створюєте список слів (set), які вам необхідно запамˈятати і поступово їх тренуєте, використовуючи ці самі картки. Перевагами додатку “Quizlet” є ігрова форма навчання, а також велика кількість рубрик: іноземні мови, математика і наука, література і мистецтво, історія і географія, бізнес і фінанси, сфера ІТ, юриспруденція, архітектура, дизайн, журналістика, викладання.

“Duolingo”

“Duolingo” – це додаток, метод якого полягає в ігрофікації. Вам будуть запропоновані письмові уроки та диктанти, велика увага приділяється лексичному запасу, також є завдання прослуховування і вимову. Робота в “Duolingo”розділена по урокам,кожен урок складається із завдань з практики розмовної мови, аудіювання, перекладу, а також тестів множинного вибору.
Однією з особливостей Duolingo є метод спроб і помилок. Ви одразу можете побачити, які завдання виконали правильно. Якщо Ви не виконали завдання, Вам будуть надані підказки, як покращити результати.
Навчатися з Duolingo – весело і цікаво. Ви заробляєте бали за правильні відповіді вирішуєте задачі на відведений час. І уроки в Duolingo досить короткі, що не дасть Вам можливість занудьгувати. Спробуйте самі і переконайтесь!

“Conversation English By The English App”

Якщо у вас є бажання покращити навички розмовної мови і не завжди є час відвідувати розмовні клуби, пропонуємо сучасний додаток “Conversation English By The English App”, який розроблено саме для розмовної практики. За допомогою даної програми ви зможете вивчити близько 200 ідіом та фразеологізмів, покращите розмовні та комунікативні навички, а також зможете адаптуватися до автентичної вимови, оскільки кожне заняття включає не тільки вивчення нових слів і фраз, а ще й прослуховування текстів і діалогів.

Linguistic player

Якщо ви кіноман, і хотіли б дивитися улюблені фільми мовою оригіналу, але думаєте, що Вам не вистачить необхідних знань, радимо Вам скористатися “Linguistic player”. Перевагами даного програвача є перегляд фільмів з подвійними субтитрами. Тобто Ви одночасно чуєте англійську мову, бачите переклад і написання. І результат не змусить себе чекати – Ви запамˈятаєте слова і сталі вирази, засвоїте вимову. Але для бажаного результату Вам необхідно продивитися велику кількість серій.
Отже, як бачите, існує безліч можливостей для вивчення та вдосконалення іноземної мови. тому вдосконалюйтесь та розвивайтесь. Все у ваших руках!

Підписатися на розсилку

Підпишись на нашу розсилку!
Будь в курсі всіх новин і знижок в навчальному центрі Cambridge club

Розкажи про цей сайт друзям!