пр. В. Лобановського 6А, офіс 145

UA

RU
06.01.2022 Статті
Шкала Cambridge English
Шкала Cambridge English – це діапазон балів, що використовується для оцінювання результатів іспитів Cambridge English. Дане оцінювання заміняє характеристику студента і стандартизоване оцінювання.
Cambridge English: First, First for Schools, Advanced and Proficiency – оцінювання по шкалі відбувається з січня 2015. Cambridge English: Key, Key for Schools, Preliminary, Preliminary for Schools and Business Certificates додані до шкали у лютому 2016.

Результати іспитів

Кандидати продовжують отримувати інфомацію про результати і сертифікат. Обидва документи містять:
 • бал згідно шкали Cambridge English за чотири навички ( Читання, Письмо, Аудиювання і Говоріння) і Використання мови (якщо є компонентом іспиту)
 • загальний бал згідно шкали Cambridge English
 • загальна оцінка за іспит згідно CEFR
Додатково, у сертифікаті зазначено рівень згідно the UK National Qualifications Framework (NQF).

Визначення балів згідно шкали Cambridge English

На всіх іспитах, окрім Cambridge English: Key and Key for Schools*, кандидати отримують бал згідно шкали Cambridge English за кожну навичку – Читання, Письмо, Аудиювання і Говоріння. Якщо Використання мови є компонентом іспиту, кандидати також отримують окремий бал за цю навичку.
* На іспитах Cambridge English: Key and Key for Schools, кандидати отримують три бали: за кожний компонент (Читання і Письмо, Аудиювання і Говоріння).
Загальний бал обчислюється на підставі балів за кожний компонент. У Cambridge English: Key, бал за Читання і Письмо подвоюється.
Оцінки і CEFR рівні визначаються згідно шкали Cambridge English. Наприклад, бал 195 на шкалі Cambridge English у Cambridge English: Advanced відповідає оцінці В і, також, визначає кандидата на рівень С1.

Розподіл балів поміж іспитами

Шкала Cambridge English охоплює ширший діапазон мовних компетентностей, ніж будь-який окремий іспит. Кожний іспит позначений на шкалі у окремому розділі.
Хоча іспити Cambridge English визначають певний рівень ( наприклад,Cambridge English: First визначає рівень B2), допускаються часткові збіги між суміжними рівнями. Оновлена шкала Cambridge English демонструє збіги рівнів і як результати одного іспиту співвідносяться з результатами іншого.
Діаграма показує, що кандидат, який отримав бал 182 у Cambridge English: First отримає ідентичний бал у Cambridge English: Advanced.
Бали, отримані за кожний іспит мають наступний діапазон
 • 82 to 150 for Cambridge English: Key
 • 102 to 170 for Cambridge English: Preliminary
 • 122 to 190 for Cambridge English: First
 • 142 to 210 for Cambridge English: Advanced
 • 162 to 230 for Cambridge English: Proficiency
 • 102 to 170 for Cambridge English: Business Preliminary
 • 122 to 190 for Cambridge English: Business Vantage
 • 142 to 210 for Cambridge English: Business Higher.
Багаторічні дослідження доводять, що ми можемо бути впевнені, що кандидати, які отримали однаковий бал у різних іспитах, демонструють аналогічний рівень знань. Узгодженність наших іспитів є невід’ємною частиною процедури розробки тестів і шкали оцінювання.

Приклад того як працює шкала

Приклад демонструє взаємодію між рвнями CEFR, шкалою Cambridge English і оцінками у Cambridge English: Advanced.
Кандидат, який отримав від 200 до 210 балів отримає оцінку А, і у сертифікаті Cambridge English: Advanced буде зазначено рівень C2. Максимальний бал у Cambridge English:
Advanced – 210.
Кандидати з балами від 193 до 199 отримають оцінку В; ті, що набрали між 180 і 192, отримають оцінку С. такі кандидати отримають сертифікат Cambridge English: Advanced з визначеним рівнем С1.
Кандидати, які набрали від 160 до 179 балів, отримають сертифікат Cambridge English з визначеним рівнем В2.
Кандидати, які набрали від 142 до 159 балів, не отримають сертифікат, але отримають інформацію про результати із зазначенням балу згідно шкали Cambridge English.

Підписатися на розсилку

Підпишись на нашу розсилку!
Будь в курсі всіх новин і знижок в навчальному центрі Cambridge club

Розкажи про цей сайт друзям!