пр. В. Лобановського 6А, офіс 145

UA

RU
09.04.2021 Статті
Секрети успішної підготовки до TKT
Один з найпопулярніших іспитів з Кембриджського переліку – це TKT (Teaching Knowledge Test).

Що являє собою іспит і його історія

TKT актуальний для студентів 4-5 курсів, які в подальшому стануть викладачами англійської мови. Також його можуть пройти вчителя молодших, середніх і старших класів. Ви зможете перевірити два основні блоки: вміння викладати мову іншим учням і студентам, а також власне знання граматики і володіння англійською мовою. Зазвичай такий тест збираються здавати ті, кому необхідно офіційне підтвердження кваліфікації, щоб мати можливість працювати в інших країнах. Однак тут є певні вимоги до кандидатів: необхідно обов’язково володіти рівнем В1 (Intermediate).
Вся програма тесту була розроблена Кембриджським екзаменаційним синдикатом, яка була спрямована на вчителів англійської мови Основне завдання створення такого іспиту – це підготовка викладачів до роботи в будь-якій точці земної кулі. Саме тому тут в першу чергу перевіряються комунікативні здібності кандидата.
Крім того, здача TKT test дозволяє кандидату підготуватися для здачі більш серйозних і складних іспитів, серед яких є ICELT і CELTA. Якщо ви хочете почати підготовку до таких випробувань, то краще за все почати саме з Teaching Knowledge Test.

Структура Teaching Knowledge Test

У структурі іспиту виділяють три основних модуля, які можна проходити всі одночасно або вибрати тільки деякі з них:
  1. Досвід викладання (Background to language teaching);
  2. Уміння планувати уроки (Planning for language teaching);
  3. Уміння організувати урок і навчальну діяльність (Classroom management).
У кожному модулі є 80 питань, на які дається 80 хвилин. Тому вам потрібно швидко відповідати – думати більше хвилини не можна. Є і хороші новини для тих, у кого не вийшло скласти іспити з першого разу: за участь у тестуванні ви все одно отримаєте сертифікат. Однак при працевлаштуванні або участі в міжнародних конкурсах вам необхідно набрати достатню кількість балів.
Система оцінки досить проста. Всього існує 4 рівня проходження іспиту, які визначають навички та вміння викладача:
Band 1 – це найнижчий бал, який говорить про обмежені знаннях в галузі викладання. З таким балом талон не буде високо котируватися.
Band 2 – ця оцінка говорить про те, що у викладача є базові знання, які систематизовані. Однак він також не є задовільним результатом.
Band 3 – вказує на наявність глибоких знань в області TKT. Якщо ви отримали такий бал в сертифікаті, то у вас з’являється можливість претендувати на роботу в школі в будь-якій країні. Для того щоб отримати таку оцінку, необхідно набрати мінімум 45 балів з представлених 80.
Band 4 – це вищий бал, тому такий сертифікат відкриває перед його власником всі двері для викладання в інших країнах. В цьому випадку ви володієте мовою на досить високому рівні для навчання.

Що допоможе підготуватися до Teaching Knowledge Test

Фахівці в галузі вивчення мови дають певні рекомендації, яких необхідно дотримуватися для успішної здачі іспиту:
  • Для початку необхідно повністю вивчити інформацію про тест, щоб розуміти, які приблизно питання вам будуть задавати.
  • У вимогах до кандидата йдеться про те, що для проходження першого модуля вам буде досить рівня Intermediate, однак якщо ви хочете отримати вищий бал, то для успішного проходження знадобиться Upper-Intermediate.
  • Краще звернутися в офіційний центр тестування: фахівці зможуть проконсультувати вас, а також дати матеріали для підготовки до іспиту.
  • Внутрішньо налаштуйтеся на те, що у вас все вийде, оскільки ви в будь-якому випадку здасте тест, але ваше завдання – це здати його на максимально високу оцінку.
Зараз ви має можливість пройти підготовку в мовних центрах, які співпрацюють з Кембріджським університетом.

Підписатися на розсилку

Підпишись на нашу розсилку!
Будь в курсі всіх новин і знижок в навчальному центрі Cambridge club

Розкажи про цей сайт друзям!