пр. В. Лобановського 6А, офіс 145

UA

RU
25.05.2021 Статті
П'ять причин скласти іспит A2 Flyers
Завдяки інноваційним розробкам Кембриджського університету, перевірити свій рівень знання англійської мови можуть не тільки дорослі, а й діти. Для юних учнів був створений іспит YLE. Він передбачає перевірку знань за трьома рівнями складності – Pre A1 Starters, A1 Movers, A2 Flyers. Рівні стартують від базових знань і підвищуються, коли дитина може вільно спілкуватися з тем, що відповідають її віку.
Усі рівні передбачають перевірку рівня знання англійської мови в усіх видах мовленнєвої діяльності: аудіювання, говоріння, читання та письмо.
Pre A1 Starters розрахований на дошкільнят і молодших школярів у віці 6-9 років. Він перевіряє сформованість базових навичок, вміння дитини спілкуватися простими реченнями на теми, пов’язані з порами року, назвами чисел і простими предметами.
A1 Movers розроблений для дітей молодшої школи у віці 7-11 років. На цьому рівні учні володіють навичками спілкування з застосуванням простих речень, вміють вступати в комунікацію з використанням базової лексики і простих поширених конструкцій.
Рівень English for А2 Flyers – це найвище досягнення дітей цієї вікової категорії. Дитина вміє відповідати на питання, вести діалог на англійській мові, ділитися своїми думками і судженнями.
english for flyers
Досвід показує, що діти не менш успішно, ніж дорослі готуються до свого першого іспиту з англійської мови, який проводиться на міжнародному рівні. Оскільки іспит YLE не можна провалити, у будь-якому випадку дитина отримає сертифікат з індивідуальним результатом, подібний досвід зароджує впевненість і підвищує мотивацію до подальшого навчання.
Виділимо п’ять причин, чому вашій дитині слід спробувати свої сили в A2 Flyers.

Залучення учнів до Кембриджських екзаменів

Чим раніше дитина долучиться до досвіду складання міжнародних іспитів, тим легше їй буде зробити це в майбутньому. Перші в житті іспити з англійської мови проходять із застосуванням ігрових форм роботи, але в той же час показують серйозні результати. Це допоможе сформувати в молодих учнях позитивне ставлення до подібних випробувань, позбавить від страху перед невідомим і боязні провалити тести.

Отримати міжнародне визнання

Результати Кембриджських тестів визнають у всіх країнах світу. І хоча іспит на такому рівні – це поки тільки початок, воно вже показує і учневі, і його батькам, що вони рухаються в правильному напрямку і мають дуже хороші перспективи.
english for flyers

Набуття практичних навичок

Коли учень готується до здачі іспиту, він повторює всю систему англійської мови. Процес підготовки передбачає регулярну і систематичну підготовку учнів у всіх аспектах, від аудіювання до відтворення власної мови. Тому іспит A2 Flyers – це, перш за все, якісна підготовка і повноцінне спілкування. Важливо, щоб процес підготовки до іспиту проводився за допомогою підручників і посібників Кембриджського університету, які враховують всі тонкощі і деталі завдань іспиту.

Це об’єктивна оцінка можливостей учня

Вимоги іспиту для всіх його учасників абсолютно однакові. Вони не залежать від національності, місця проживання учня. Система також передбачає можливість провести перевірку рівня учням з особливими потребами (погано бачать або мають обмеження по слуху або пересуванню). Всі результати виставляються за підтримки програм Кембриджського університету, тому немає підстав ставити під сумнів професіоналізм фахівців, які проводять іспит.

Перспектива отримати хорошу вищу освіту

Після того, як діти успішно пройдуть рівень YLE, вони можуть починати готуватися до подальших іспитів міжнародного зразка. До закінчення школи вони вже будуть готові, в тому числі і морально, до найбільш серйозному випробуванню – іспиту, який відкриває двері кращих університетів світу.
Диплом європейського вузу дає можливість отримати хорошу роботу і швидко зробити кар’єру. Хоча подібні плани на даному етапі поки знаходяться тільки в перспективі, розглядати участь в іспитах потрібно вже зараз, оскільки кожен з них вимагає різнобічної підготовки.

Підписатися на розсилку

Підпишись на нашу розсилку!
Будь в курсі всіх новин і знижок в навчальному центрі Cambridge club

Розкажи про цей сайт друзям!