пр. В. Лобановського 6А, офіс 145

UA

RU
02.06.2021
Підготовка до СРЕ
Багато з нас або зовсім не знають англійську мову, або можують лише назвати своє ім’я. Погодьтесь, у сучасному світі цього недостатньо, аби вважати себе всебічно розвиненою особистістю. Якщо брати до уваги людей від 40 років та вище – багато з них зовсім не знають англійської мови, але якщо з’явиться нагода поїхати за кордон на відпочинок – як тоді розмовляти? Не жестами ж. Вихід є! Ми пропонуємо вам записатись на курси англійської мови з нуля! Це допоможе вам спочатку опанувати мову хоча б зі словником, а потім можна розвиватись у цьому напрямі й надалі. Наші викладачі вміють побудувати заняття так, щоб матеріал був доступним для кожного та зрозумілим.

Як саме проходять заняття для дорослих

Навчання проходить у групі з 8 чоловік у просторій, сучасній аудиторії. Основа методики полягає в тому, що вас будуть навчати комунікативно спілкуватись. Чим частіше ви чуєте мову – тим краще ви її запам’ятовуєте. Викладачі будуть навчати за допомогою:
  • Письмових вправ.
  • Грамотного читання та правильної постановки наголосу.
  • Відеоуроків.
  • Комунікативних ігор.
Cambridge Club проводить свої заняття для дорослих два рази на тиждень. Власне заняття триває 90 хвилин. У групі, як у дитячий чи підлітковій, не більше, ніж 8 чоловік. Це зроблено для того, щоб викладачі мали змогу доступно пояснювати матеріал і приділити достатньо уваги кожному учню.

Які переваги має навчання в Cambridge Club

Перш за все, ви отримуєте якісну освіту, яку надають вам висококваліфіковані педагоги. Ваші заняття проходять у просторій, затишній аудиторії, а група невелика, усього 8 чоловік. За доступною ціною ви почнете володіти базовими знаннями англійської мови. Дуже комфортно те, що наша школа знаходиться у зручному районі Києва – майже в центрі. Якщо вам важко добиратись або ви мешкаєте в іншому місті, можна проводити заняття в режимі онлайн – у скайпі.
Значною перевагою є те, що ми можемо надати можливість провести одне безкоштовне заняття задля того, щоб ви могли вирішити для себе – потрібно вам це, чи ні, а також оцінити професійний рівень викладача.

Атестація знань

Після проходження курсу програми, у кінці обов’язковим є іспит на основі отриманих знань. Для чого він потрібен? Задля того, щоб ви змогли переконатися, що опанували мову, а також, щоб отримати сертифікат знань, який потім може вам знадобитись, якщо вирішите влаштуватись на хорошу роботу з високою платнею, але з вимогою знання іноземної мови хоча б на базовому рівні.
Іспити приймають викладачі, деякі з них – міжнародні екзаменатори.
Екзамен – це, звичайно, відповідальна подія, але ми проводимо його в такій формі, що ви навіть не відчуватимете хвилювань.

Як до нас потрапити

Для того, щоб записатись до нас на курси, вам потрібно зайти на офіційний сайт компанії й обрати форму навчання – у групі чи в онлайн-режимі. Також ви можете записатись на заняття за допомогою телефонного дзвінка.
Якщо ви хочете почати нове життя, поїхати за кордон або просто змінити роботу – ми навчимо вас англійської мови за прийнятною ціною.

Підписатися на розсилку

Підпишись на нашу розсилку!
Будь в курсі всіх новин і знижок в навчальному центрі Cambridge club

Розкажи про цей сайт друзям!