пр. В. Лобановського 6А, офіс 145

UA

RU
11.10.2019 Статті
Як потрапити в Данію. тест А2
Данці, однорідний готик-німецький народ, населяли Данію з доісторичних часів. Данська є основною мовою. Англійська є обов’язковим шкільним предметом, і знання мови є високим. Невелика німецькомовна меншість живе в південній Ютландії; в основному населення інуїтів живе в Гренландії; і на Фарерських островах проживає північне населення зі своєю власною мовою. Освіта є обов’язковою у віці від 7 до 16 років і є безкоштовною на рівні університету.
Хоча свобода віросповідання гарантована, підтримувана державою євангелічно-лютеранська церква налічує 83% населення. Кілька інших християнських конфесій, а також інші основні релігії, знаходять прихильників в Данії. Іслам в даний час є другою за величиною релігією в Данії, а число мусульман в Данії, за оцінками, становить трохи більше 4% населення.
У період вікінгів (9-11 ст.) Данія була великою державою, заснованою на півострові Ютландія, острові Зеландія і південній частині нинішньої Швеції. На початку 11 століття король Кеньют об’єднав Данію і Англію протягом майже 30 років.
Набіги вікінгів привели Данію в контакт з християнством, і в 12 столітті вплив корони і церкви зріс. До кінця 13-го століття королівська влада ослабла, і дворянство змусило короля надати чартер, який вважається першою конституцією Данії. Хоча боротьба між короною і дворянством тривала в 14 столітті, королеві Маргрете I вдалося об’єднати під датською короною Данію, Норвегію, Швецію, Фінляндію, Фарерські острови, Ісландію і Гренландію. Швеція і Фінляндія вийшли з союзу в 1520 році; проте, Норвегія залишалася до 1814 року. Ісландія, в «особистому союзі» за короля Данії після 1918 року, стала незалежною в 1944 році.
Люди мріють переїхати в Данію через її рівноправне суспільство, прогресивні ідеали і зосередитися на дизайні та естетиці. У Данії ви знайдете пекарні, високоякісні університети і галасливі галузі.
Але переїзд в Данію – це не просто придбання квитка на літак. Це керівництво по переїзду, яке допоможе вам освоїтися в Данії. Інформацію про візи, банківські рахунки, медичне страхування та пошук роботи.
Данія є демократичною соціальною державою, тому немає великої різниці між найбільш високооплачуваним і найбільш низькооплачуваним данцем; середня зарплата становить 20 272 крони в місяць.
Може бути важко отримати візу на постійне проживання в Данії, якщо ви перебуваєте за межами ЄС. Для в’їзду в Данію вам знадобиться дійсний паспорт. Як іноземець, ви не повинні планувати перебування в Данії більше 3 місяців без візи.

Вимоги до громадян ЄС

Люди з країн Північної Європи (Норвегія, Швеція, Фінляндія, Ісландія) можуть вільно жити і працювати в Данії. Для громадян ЄС правила аналогічні, але іноземці повинні подати заяву на реєстрацію протягом 90 днів після прибуття в Данію.
Данія є центром еміграції, а це означає, що відкрити банківський рахунок для іноземця дуже просто. Кожен банк має свою унікальну політику. Щоб відкрити стандартний обліковий запис, вам буде потрібно мати при собі посвідчення особи з фотографією, підтвердження адреси і підтвердження вашої зайнятості або статусу студента. Вам також знадобиться номер CPR, який видається разом з вашим видом на проживання. Без номера CPR ви не зможете відкрити датський рахунок.
Якщо у вас вже є рахунок в міжнародному банку, вони можуть працювати в Данії. Якщо вони це зроблять, ви зможете відкрити рахунок і проводити прості онлайн-транзакції. Ви можете прочитати більше тут про те, як відкрити банківський рахунок в Данії.
Після того, як ви опинитеся в Данії, ви можете перевести гроші на ваш рахунок в Данії і з вашої країни. Ви можете заощадити на транзакціях в іноземній валюті через TransferWise. Кінцевим результатом операцій з банками і біржовими компаніями часто є низький обмінний курс і приховані платежі. Для реального обмінного курсу, який ви знайшли в Google, використовуйте TransferWise, щоб перевести ваші гроші. За допомогою облікового запису TransferWise Borderless ви можете зберігати гроші і керувати ними.

Тести на данській мові, рівень A1 і рівень A2 для возз’єднання подружжя

Тести на датському рівні А1 і рівні А2 є усними тестами для возз’єднання з сім’єю подружжя.
Як правило, іноземці, що отримали возз’єднання сім’ї в якості чоловіка, повинні пройти усний тест на знання португальської мови на рівні A1 (Danskprøve A1) протягом шести місяців після реєстрації в Національному реєстрі осіб. Якщо ви вже є законним жителем Данії з інших причин, ви повинні здати тест протягом шести місяців після отримання дозволу на возз’єднання сім’ї в якості чоловіка. Проходження тесту необхідне для подальшого проживання і для скорочення (20 320 датських крон – рівень 2013 року) суми застави, яка має бути відправлена вашим чоловіком або партнером.
Крім того, іноземці, які отримали посвідку на проживання в Данії на підставі возз’єднання чоловіка, можуть пройти усний тест на знання португальської мови на рівні A2 (Danskprøve A2) протягом 15 місяців після реєстрації в Національному реєстрі осіб для отримання подальшого скорочення (DKK). 10 160 – рівень 2013) суми застави, необхідної для реєстрації вашим чоловіком або партнером. Якщо ви вже є законним жителем Данії з інших причин, ви повинні здати тест протягом 15 місяців після отримання дозволу на возз’єднання сім’ї в якості чоловіка. Проходження Danskprøve A2 не потрібно для подальшого проживання.
Якщо ви берете Danskprøve A1 до закінчення шестимісячного терміну або Danskprøve A2 до закінчення 15-місячного терміну, але не можете пройти, вам буде надано ще три місяці для проходження тесту.
Деякі інші тести можуть бути прийняті в якості альтернативи проходженню Danskprøve A1 або Danskprøve A2.
Danskprøve A1 і Danskprøve A2 – це усні тести з датської мови, тому при проходженні тесту ніяких навичок письма не потрібно. Кожен тест містить 30 питань, і ви повинні правильно відповісти як мінімум на 21 питання, щоб пройти тест.
Тести проводяться за допомогою комп’ютерної тестової системи, але ви не зобов’язані самостійно управляти комп’ютером, мишею або клавіатурою. Ви опинитеся перед комп’ютером – в навушниках: комп’ютер буде задавати вам запитання через навушники, а ви будете відповідати через мікрофон, підключений до навушників.
Ви можете здати тест в Компетентцентрі Vestegnens Sprogog в Глоструп. Тести проводяться цілий рік.
На рівні А1 ви розумієте і можете використовувати знайомі вирази, які стосуються повсякденного життя, та інші дуже прості вирази. Ви можете уявити себе та інших і можете задавати, а також відповідати на питання з особистих питань, наприклад, щодо того, де ви живете, людей, яких ви знаєте, і речей, якими ви володієте. Ви можете вступити в дуже просту розмову, якщо співрозмовник говорить повільно і чітко.
Рівень А2 значно вище рівня А1. На рівні А2 ви можете вступити в відносно просту бесіду і зрозуміти основну інформацію по конкретним і загальним питанням повсякденного життя, таку як, наприклад, дуже основну інформацію про особисті і сімейні питання і покупки.

Курси данської мови

Якщо ви отримали посвідку на проживання в Данії на підставі возз’єднання чоловіка, ви, як правило, маєте право на безкоштовні курси данської мови відповідно до Закону про курси данського мови для дорослих іноземців та інших осіб. Як правило, ви маєте право на трирічний курс данської мови. Закон про курси данської мови для дорослих іноземців та інших осіб охоплює практично всіх новоприбулих іноземців і, отже, не тільки іноземців, які отримали посвідку на проживання на підставі возз’єднання чоловіка.
Муніципалітет пропонує курси данської мови для новоприбулих дорослих іноземців. Тому вам необхідно зв’язатися з місцевим муніципалітетом, щоб дізнатися більше про пропозиції курсу данської мови.

Підписатися на розсилку

Підпишись на нашу розсилку!
Будь в курсі всіх новин і знижок в навчальному центрі Cambridge club

Розкажи про цей сайт друзям!