пр. В. Лобановського 6А, офіс 145

UA

RU
13.11.2019 Інструменти для вивчення, Статті
Як навчитися писати англійською мовою?
Приступаючи до вивчення іноземної мови, ми мріємо про вільне і швидке мовлення, при цьому абсолютно нехтуємо навичками письма. Але якщо Вашою метою є здача міжнародних іспитів або Вам необхідно вести бізнес – листування на роботі, то письмо – це те, на що Вам потрібно звернути увагу. У нашій статті Ви можете знайти основні правила, які допоможуть Вам вдосконалити свої письмові навички.

1. Збільшуйте словниковий запас

Чим багатший Ваш словниковий запас, тим простіше і яскравіше Ви зможете висловлювати письмово свої думки. Не лінуйтеся постійно вчити нові слова, фрази і стійкі вирази, звертайте уваги на синоніми і контекст їх використання. Вивчивши нову фразу, намагайтеся відразу включати її в письмо, таким чином, Ви зможете швидше її запам’ятати, ніж просто прочитавши.

2. Вивчайте граматику

Не слухайте тих, хто каже, що граматика в англійській мові неважлива. Саме знання часів, конструкцій, модальних дієслів допоможуть Вам чітко і правильно викладати свої думки. Граматика – це каркас, на який Ви вже накладаєте словниковий запас.

3. Вивчайте правила пунктуації

Пунктуацію вивчати необхідно в будь-якій мові, так як від цього залежить, правильно зрозуміють Вас чи ні. Інакше буде як у фразі «Стратити, не можна помилувати» 🙂

4. Вивчайте стилі письма

Розвиваючи навички письма, пам’ятайте про те, що існують різні стилі, для яких характерний певний формат (формальний чи неформальний лист), певна форма (лист, звіт, есе, пропозиція, огляд, і т. д.), певні звороти і конструкції.

5. Якомога більше читайте

У процесі читання Ви бачите, як працює граматика, як використовується лексика, в якому контексті використовуються стійкі вирази і конструкції і як частини тексту пов’язані між собою. Читання – це також спосіб вивчати нові слова і вирази, які характерні для певного стилю.

6. Знайдіть перевіряючого

На початкових етапах рекомендовано займатися з викладачем, який буде Вас спрямовувати в потрібне русло і буде працювати з Вами над Вашими помилками і звертати увагу на деталі.

7. Навчіться вичитувати і редагувати написане

Якщо Ви вивчаєте мову з викладачем, він навчить Вас, як вичитувати текст на предмет помилок або неправильного використання стилю. Але все ж намагайтеся перевіряти себе самостійно, після написання – перечитуйте текст і намагайтеся самі визначати помилки.

8. Використовуйте навички письма в повсякденних ситуаціях

Намагайтеся використовувати навички письма якомога частіше в повсякденних ситуаціях. Пишіть блоги, залишайте відгуки на зарубіжних сайтах, пишіть короткі огляди фільмів і книг, пишіть короткі публікації англійською мовою в соціальних мережах. Чим більше практики, тим краще.

9. Пишіть диктанти

Світ інтернету надає масу можливостей тренувати різні навички мовлення, і лист – не виняток. Існують онлайн диктанти, які допоможуть Вам отримати більше практики в писемному мовленні, а також запам’ятовувати лексику і фрази – кліше.

10. Знайдіть друга за листуванням.

Це ще один спосіб, який не тільки допоможе Вам практикувати письмо, а також зануритися в «живий» формат спілкування, вивчити нові звороти і сленг.
Як бачите, вищезазначені поради прості у використанні, і навчитися писати красиво і грамотно не так вже й складно. Все залежить від Вашого бажання і завзяття!

Підписатися на розсилку

Підпишись на нашу розсилку!
Будь в курсі всіх новин і знижок в навчальному центрі Cambridge club

Розкажи про цей сайт друзям!