пр. В. Лобановського 6А, офіс 145

UA

RU
07.04.2024 Статті, Цікаво про англійську
Як Cambridge Club ділить життя на ДО та ПІСЛЯ
Англійська мова – це насамперед нові перспективи. Перед людиною, яка володіє нею, відкриваються нові горизонти знань, у неї зʼявляється нове коло спілкування, причому на різних континентах.
Ділимося типовими історіями учнів про те, як на їхнє життя вплинуло вивчення англійської.

Віра, мама учня-підлітка: «Знайти поєднання розумної вартості навчання, гарних методик і спілкування з носіями мови – справжня удача».

Мій син – звичайна дитина. Як і інші учні його віку, не дуже серйозно ставиться до навчання. Англійська мова у його ліцеї викладалася начебто на достойному рівні, наскільки ми можемо про це судити, не володіючи нею вільно. Оцінки він приносив непогані — 9-10 балів з англійської. Проте це ж оцінка, яку ставить український вчитель! А ми мали намір відправили сина в іноземну школу. І були впевнені, що шкільний рівень англійської може бути недостатнім.
Cambridge Club нам порадила сусідка. За її словами, знайти поєднання розумної вартості навчання, гарних методик і спілкування з носіями мови – це справжня удача. А ще виявилося, що сама школа англійської мови в Солом’янському районі, в якому живе наша родина.
Син не дуже зрадів новому навчальному навантаженню. Проте після обіцяних заохочень погодився, й уже через 2-3 уроки курс його затягнув. Учнів у групі небагато, тому вони швидко познайомилися та зблизилися. Ми зробили ставку на офлайн курси англійської для підлітків, нам дали можливість вибрати час для двох уроків на тиждень. Тож ми без проблем вписали заняття у графік репетиторства і занять у спортивній школі.
Через кілька тижнів ми вже навіть з домашніх розмов відчули прогрес. Син говорив все більш впевнено, легко, швидко. Цікаво, що у школі оцінки з англійської не змінилися. Враження таке, що зараз журнал працював на результат, і до 12 балів нам не дорости ніколи. Проте яке це має значення, якщо Стас по завершенню курсів успішно склав іспит Cambridge Club Exam Centre і тепер отримає автоматично 12 з ДПА?

Віктор, студент КПІ: «Без цих курсів я б на роботі не втримався».

Я з невеликого містечка, тому не дивно, що моя англійська залишає бажати кращого. Втім, успіхи з інших предметів дозволили стати студентом Київського політехнічного інституту. Якщо чесно, то мені здавалося, що мого рівня володіння для особистих потреб цілком вистачить. Емігрувати я не збирався й не збираюся. В ІТ-компанію мене притягнув мій приятель, спочатку я пройшов стажування, почав потроху відпрацьовувати. За кілька місяців побачив перспективи росту… Але тільки за умови вільного володіння англійською.
З поміж купи варіантів я обрав онлайн-курси англійської для дорослих в Cambridge Club. Мені довелося суміщати роботу, навчання та вивчення іноземної мови. І я можу пишатися, що витримав це непросте випробування. І знаєте, це не тільки моя заслуга. Мені запропонували зручний графік, ми навчалися у невеликій групі, яку вів носій мови. Нас було всього 8 осіб, тому кожен отримував досить уваги від ментора.
Зараз я готуюся до іспитів міжнародного зразка Cambridge Assessment English. Вісім місяців навчання не пройшли даремно. На роботі ні в кого не виникає питань щодо моєї англійської, ніби вона завжди була на висоті, а сертифікат міжнародного зразка дозволить мені без проблем працевлаштовуватися і в інші міжнародні ІТ-компаніях та  бути впевненим у завтрашньому дні.

Валентина, адміністратор готелю: «Вчити англійську з гарним фахівцем легко, головне – систематично працювати над собою».

У мене в житті було кілька кардинальних змін. Я переїхала, розлучилася, вийшла з декрету та перебувала в пошуках працевлаштування. У чужому місті мені треба було знайти роботу з пристойною зарплатнею та таким графіком, щоб я змогла приділяти увагу дитині. І всі «оглядини» починалися з питання: «Який у вас рівень володіння англійською?».
Врешті я пішла працювати в невелике кафе, робочий день був тривалим, оплачувати я мала й знімне житло, й послуги няні. І в цій критичній ситуації я зубами з зарплати вигризала кошти, щоб відвідувати курси англійської. Дуже-дуже шкодую, що не прийшла в Cambridge Club раніше, десь на етапі декретної відпустки.
В Cambridge Club з таких як я сформували невелику групу – всього вісім осіб. Я обрала офлайн курси англійської мови для дорослих в Києві, бо вирішила, що такий формат для мене буде найрезультативнішим, хоча і не була впевнена. Але я не помилилася. Ми багато спілкувалися з носієм мови. Та англійська буквально проникала всередину нас, практично без зусиль! Я думала, що доведеться зубрити ночами, що я вже не юна, та англійська не буде даватися легко. Я помилялася. Вчити англійську з гарним фахівцем легко, головне – систематично працювати над собою.
Я склала іспити Cambridge Assessment English і отримала сертифікат. Після цього на пошуки роботи, де я заробляю в прекрасних умовах втричі більшу зарплату, ніж у кафе, у мене пішов тиждень.
Вчіть англійську. Якщо є можливість – вчіть прямо зараз, щоб не вигризати копійки тоді, коли ваші можливості залишатимуть бажати кращого!

Ігор, співвласник інтернет-магазину авто запчастин: «Я був ладен на все, аби вільно розмовляти з постачальниками».

Мені 27 років, і я був впевнений, що непогано володію англійською. Я кілька разів був за кордоном і не відчував труднощів у спілкуванні. Але одного дня я з колегами замахнулися на власний проєкт – зробити інтернет-магазин, який пропонує все для автолюбителів, від запчастин до різних аксесуарів.
Як ви самі розумієте, чимало товарів я шукав за кордоном. І тут стало зрозуміло, що вміння запитати, де туалет, як пройти до музею чи скільки коштує квиток до аквапарку, нітрохи не допомагає у пошуках карданів, акумуляторів, класифікації фар чи інших запчастин. Налагоджуючи зв’язки з іноземними постачальниками, я зрозумів, що англійської я критично не знаю. Одна справа перекладати в гугл-перекладачі листи і описи з сайтів, а інша – коли з постачальником треба розмовляти англійською, бо нею володіють всі, хто працює в міжнародній торгівлі. Тут я зрозумів, що є проблема і її треба вирішувати.
Я вже маю одну освіту – економічну. І повертатися за парту не дуже хотів. Але якщо я прагнув, аби моїм клієнтам були доступні всі новинки технічного світу, то вчити англійську було треба. Для себе я обрав індивідуальні курси англійської для бізнесу для, бо питання було не у вартості, а в часі і тематичності навчання.
Школа англійської мови Cambridge Club знайшлась у пошуку Гугл. Поговоривши з менеджером, я зрозумів, що можна домовитися не просто про вивчення англійської, а про тематичні заняття по галузі, яка мене цікавить. Відверто кажучи, я сумнівався, що знайдуть кваліфікованого фахівця, який відкриє для мене таємниці технічної англійської мови. Але вже через місяць періодичних і не дуже регулярних занять мені стало набагато легше працювати. Не буду розказувати про переваги Cambridge Club. Ви самі можете їх оцінити. Вибирайте потрібний курс і вчіться. Це те, що потрібно кожному.

Підписатися на розсилку

Підпишись на нашу розсилку!
Будь в курсі всіх новин і знижок в навчальному центрі Cambridge club

Розкажи про цей сайт друзям!