пр. В. Лобановського 6А, офіс 145

UA

RU
10.02.2021 Статті
Головні помилки при вивченні англійської мови та як їх уникнути
Часто виникає ситуація, коли вивчення англійської мови не приносить очікуваних результатів. Чому одні учні починають вільно спілкуватися іноземною мовою через кілька місяців, а інші роками не можуть освоїти навіть елементарних речей? Сьогодні ми говоримо про найбільш розповсюджені помилки, які заважають нам швидко і ефективно вивчити англійську мову.

Відсутність системи і наступності в навчанні

Ви приймаєте рішення поглиблено вивчити мову. Для цього купуєте безліч посібників і підручників, берете участь в різних семінарах з навчання, намагаєтеся розширити свої знання і навички, переглядаючи фільми з інтернету. Проходить час, але вам доводиться констатувати, що ви мало просунулися у вивченні.
Проблема полягає у відсутності системи і чітких методів у навчанні, а також порушенні наступності, тобто послідовності в роботі. Системне навчання і професійний підхід до вибору форм і методів забезпечують курси англійської мови, на яких працюють досвідчені педагоги.

Відсутність мовної практики

Відсутність системи і наступності в навчанні
Виконання граматичних і лексичних вправ дає свої плоди, але цього недостатньо, щоб досягти головної мети – вміння вільно спілкуватися з іншими людьми. Мовна практика можлива лише за умови постійної і регулярної роботи над мовою. Для розширення спілкування можна мати друзів за кордоном або ж шукати однодумців серед слухачів курсів.
Спілкування наодинці із собою або тільки з репетитором обмежена в своїх можливостях, оскільки часто має штучний характер і звужене конкретними темами.
Вивчивши певні слова, вирази або фрази, намагайтеся якомога частіше включати їх в своє мовлення, так вони будуть запам’ятовуватися набагато швидше, а ви навчитеся вживати їх належним чином і без грубих помилок.

Ігнорування домашніх завдань

Ви вважаєте, що мовної та мовленнєвої практики, яку ви отримуєте на курсах, цілком достатньо, щоб швидко опанувати мову. Навіть якщо ви досягли певного прогресу, ігнорування домашніх завдань буде великою помилкою. Все, що задає додому викладач, має на меті закріплення вивченого на занятті, тому домашня практика повинна стати обов’язковою частиною систематичного вивчення англійської мови.
Виконання обов’язкових домашніх завдань потрібно підкріплювати переглядом фільмів, прослуховуванням музики англійською мовою.

Острах перед помилками

Синдром відмінника не дозволяє вам розслабитися і просто заговорити мовою, що вивчається. Ви вважаєте, що вам ще потрібно розширити словниковий запас і ознайомитися з вживанням ще кількох часових форм дієслова і тільки після цього намагатися розмовляти з іншими людьми. Це абсолютно неправильний підхід до навчання. Вступати в комунікацію потрібно з перших днів вивчення англійської мови.
Острах перед помилками
Робити граматичні, лексичні та інші помилки – це абсолютно природно для кожної людини. Як би ви не прагнули до досконалості, не потрібно боятися і тим більше соромитися того, що ваші речення на певному етапі будуть недосконалі.
Відсутність мотивації
Мотивація може бути ближньою або більш віддаленою. Намагайтеся мотивувати себе на нові звершення щодня, орієнтуючись не на свої помилки і невдачі, а на успіхи, навіть якщо вони поки що залишаються скромними.
Шлях до засвоєння іноземної мови непростий, але цілком досяжний при чіткій мотивації і правильній організації освітнього процесу під керівництвом досвідченого фахівця.

Підписатися на розсилку

Підпишись на нашу розсилку!
Будь в курсі всіх новин і знижок в навчальному центрі Cambridge club

Розкажи про цей сайт друзям!