пр. В. Лобановського 6А, офіс 145

UA

RU
08.04.2021 Статті
Що таке Teaching Knowledge Test і кому він може знадобитися?
За допомогою цього іспиту, викладачі можуть підтвердити свою кваліфікацію, а також навички в навчанні інших, як дорослих, так і дітей. Міжнародний сертифікат також враховується в інших країнах, тому, якщо ви хочете продовжувати викладацьку діяльність за кордоном, то без нього вам не обійтися.

Структура TKT

ТKT складається з трьох основних модулів, кожен з яких спрямований на тестування конкретних навичок і компетенції викладача. Пройти tkt exam можна на базі нашої школи. В «Cambridge Club» ми намагаємося підібрати графік, який буде максимально зручний для наших кандидатів.
Всі три модулі в результаті спрямовані на те, щоб виявити, чи володіє кандидат наступними компетенціями:
  • Знання методик навчання для іноземних студентів мови;
  • Уміння розпланувати свій час, а також структуру уроку;
  • Наявність в програмі додаткових матеріалів і знання джерел, звідки їх можна дістати.
Великий плюс проходження тесту полягає у тому, що сертифікат отримують за кожен зданий модуль. При цьому, ви можете самі запланувати час здачі всіх іспитів.

Що дає міжнародний сертифікат про здачу іспиту?

Незважаючи на те, що проходження тесту відкриває перед викладачами великі можливості для побудови подальшої кар’єри, не всі розуміють важливість проходження цього іспиту. Щоб підготуватися до такого тесту, краще скористатися послугами «Cambridge Club». Після успішного складання тесту ви зможете отримати наступні можливості:
  • При пред’явленні сертифікату, ви зможете підвищити кваліфікацію.
  • Ця здача іспиту може зарахуватися в процесі перекваліфікації;
  • Здача міжнародного іспиту додасть вам впевненості в собі

Основні положення при здачі тесту TKT

Для його здачі необхідно володіти рівнем англійської В1 +, а також мати досвід викладання від 1 року. Тест можуть пройти навіть студенти 4-5 курсу педагогічних установ. Оцінки виставляються за бальною системою Band 1 to Band 4. Складання іспиту проводиться в паперовому форматі. Кандидат повинен відповісти на 80 питань – для цього дається 80 хвилин часу.
Кожен модуль відповідає за певні навички і знання, які перевіряються за рахунок питань і завдань. Розглянемо коротко, що являє собою кожний модуль.
  1. Модуль 1 TKT тестує знання теорії мови, систему його побудови, а також теоретичні аспекти викладання. Даний модуль націлений на перевірку термінології і функції мови, знання факторів, які підкріплюють вивчення англійської, а також теоретичні основи викладання, використовуючи сучасні методики і прийоми.
  2. Модуль 2 TKT націлений на перевірку вміння самостійного планування структури уроку, а також, використання додаткових матеріалів. За допомогою питань в рамках цього модуля вдається перевірити знання та навички викладача, які він може використовувати при плануванні навчання, розуміння завдань, які стоять на кожному окремому етапі, а також наскільки вчитель обізнаний про додаткові ресурси і вміє їх застосовувати в процесі побудови уроку.
  3. Модуль 3 TKT – за рахунок тестування на цьому етапі вдається визначити, чи вміє викладач планувати навчальну діяльність і хід уроку. При відповіді на ці питання вдається виявити, чи може викладач побудувати урок, орієнтуючись на вік учнів і їх рівень володіння мовою. Також тут визначаються вміння контролювати хід навчання і знайти помилки учня, які він допускає під час заняття. При цьому необхідно також визначити походження такої помилки. Даний модуль також дозволяє зрозуміти, чи може вчитель правильно використовувати коментарі, щоб не тільки оцінити учня, а й позитивно впливати на його успішність.
Також ви можете ТКТ CLIL і ТКТ YL для викладачів, які навчають інших предметів англійською, а також тих, хто працює з початковою школою. Всю необхідну підготовку до цих іспитів ви можете отримати в «Cambridge Club»

Підписатися на розсилку

Підпишись на нашу розсилку!
Будь в курсі всіх новин і знижок в навчальному центрі Cambridge club

Розкажи про цей сайт друзям!