пр. В. Лобановського 6А, офіс 145

UA

RU
02.06.2021
Cambridge CPE Test

Англійська мова для дітей

У наш час англійську бажано знати не тільки дорослим, а й дітям також. Якщо поглиблено вивчати мову з дитинства, потім буде легше вдосконалювати свої знання. Наша компанія пропонує курси з англійської мови для дітей. Група для наймолодших учнів – від 6 до 12 років. У групі зазвичай 8 дітей. Для того, щоб діти опанували мову на рівні А1 та А2, їм потрібно щонайменше 105 годин активних і продуктивних занять. Уроки проводяться 3 рази на тиждень. Викладачі вміють працювати з дітьми та до кожного знаходять індивідуальний підхід.

Заняття під маскою гри

Зазвичай заняття й екзаменування проходять у вигляді цікавої гри, що допомагає заохочувати дітей до навчання навіть дужче, ніж у школі. Чому з 6 років? Тому що це найоптимальніший вік, коли можна починати вивчати щось нове. На думку наших педагогів, саме в цей вік діти починають вчитися концентрації, бути уважними та запам’ятовувати нову інформацію. На відміну від шкільних занять, вчителі нашої компанії не змушують дітей просто зубрити слова та теми. Наша методика цікавша та ширша. Ми проводимо навчання у вигляді розмовного клубу. Також застосовуємо різноманітні інтерактивні ігри, ініціюємо сценки та ситуації, де необхідна англійська мова. Ми допомагаємо дітям не тільки розширити потенціал знань, а ще тренуємо лідерські якості, які потім знадобляться в житті.
Учителі спочатку оцінюють рівень наявних знань дитини, а потім уже вирішують, у якій групі дитині буде краще. Після того, як курси занять закінчуються, діти складають іспит для отримання сертифікату знань.

Переваги курсів англійської мови

Звичайно, заняття в Cambridge Club має багато переваг. Наприклад:
  • Розвиток мислення.
  • Тренування пам’яті.
  • Розвиток мовного жанру.
Психологи рекомендують починати заняття саме з такого віку, бо саме зараз у дитини пробуджується інтерес до нових наук. Ще одна суттєва перевага – ціна. Ми пропонуємо якісне навчання дітей за прийнятною ціною, яка варта результату. Ваша дитина знатиме англійську краще за всіх у школі.

Підготовка підлітків до ЗНО та вступу

Відомо, що багато підлітків обирають англійську мову для написання тесту ЗНО, або багато висококласних ВНЗ вимагають сертифікат тестування. Дехто з молоді мріє вступити до вишу, де профільний предмет – саме англійська, бо це забезпечить перспективи в майбутньому. Можна стати перекладачем або менеджером масштабної компанії, чи поїхати навчатись/працювати за кордон, але для цього потрібен більш професійний рівень англійської мови, ніж розмовний. Для цього пропонуємо вам записати дитину до нас на курси англійської.
Викладачі вміють знайти підхід до підлітка та запропонують йому цікаву сучасну програму навчання.

Як саме проходять заняття для підлітків

Це не просто вивчення матеріалу, як у школі чи університеті. Це повноцінна система інтерактивних занять у комфортній, сучасній аудиторії. За допомогою наших занять підлітки стають більш сконцентровані, уважні, навчаються бути комунікабельними та набувають лідерських якостей. Краще всього запам’ятати мову, якщо постійно на ній говорити або слухати. Це може бути фільм, аудіокасета з записом, пісні або просто діалог. Ми навчимо ваших дітей грамотно розмовляти, читати, писати та вести дискусії.
Навіть якщо підліток не збирається вступати до вишу, де англійська мова – основний предмет, курси можуть знадобитись задля розширення кругозору, або задля того, щоб впевненіше відчувати себе за кордоном.
Після того, як дитина відпрацює 105 годин у формі практичного та теоретичного навчання, педагоги проводять екзаменування та надають учням сертифікати, які діють в іноземних вузах, оскільки наша компанія – підготовчий центр Кембриджського університету в Україні.
Якщо ви хочете, щоб ваша дитина була всебічно розвинена та знала англійську краще, ніж її друзі й однокласники, або якщо ви хочете, щоб ваша дитина згодом поїхала за кордон, тоді welcome!
Замовити проходження Сambridge СРЕ test ви зможете на нашому сайті

Підписатися на розсилку

Підпишись на нашу розсилку!
Будь в курсі всіх новин і знижок в навчальному центрі Cambridge club

Розкажи про цей сайт друзям!